GHETUTZE pt copii de la orfelinat - AVEM POZE !!!!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AlecsandrU spune:

Va rog din suflet sa imi spuneti si mie cum ii pot trimite un mail adminului desprecopii cu atasamente( copii id si acte necesare autentificarii) deoarece daca trimit de pe yahoo imi tot da "failure" si nu stiu catre pe ce mail sa trimit. daca nu reusesc sa trimit actele pana la ora 20 in seara asta risc sa-mi inchida topicul. ("haideti sa salvam viat unui doctor")
Multumeesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

quote:
Originally posted by CORNELIAP33

tuturor participantilor la actiune. Ma bucur mult sa aud cat de mult s-au bucurat acei copii si imi pare rau ca n-am putut veni si eu.

O rugaminte am la Tzuni, pumpkin, daca-mi puteti trimite cateva fotografii reprezentative (nu multe)pe mail. Eu accesez internet-ul de la birou si pentru "community webshots" am accesul restrictionat
adresa mea: conelia.pitulice@bnro.ro

Multumesc si scuze pentru deranj,

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii


Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com



Cornelia, am incercat sa-ti trimit poze, dar mi-a venit mailul inapoi. Imi pare rau. Pot sa incerc sa fac un album pe yahoo sau in alta parte daca ai acces.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by pumpkin

Jasmine, uite aici si POZELE !
N-am mai avut timp de povestit ca ne ocupam de alta actiune, Tzuni e iar zana cea buna pentru alti copilasi , il ajutam pe Mos Craciun...



Pozele astea le-am vazut,credeam ca mai aveti si altele.E vina mea ca nu ma mai satur.Poate dupa ce terminati cu toate cele...ne povestiti si noua cu cat mai multe detalii.Pleaaase....

Stiu ca Tzuni s-a apucat de un nou episod din filmul "Cum sa aducem un zambet pe chipul unui copilas orfan".

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Bravo fetele! Ati facut o super treaba!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Originally posted by AlecsandrU

Va rog din suflet sa imi spuneti si mie cum ii pot trimite un mail adminului desprecopii cu atasamente( copii id si acte necesare autentificarii) deoarece daca trimit de pe yahoo imi tot da "failure" si nu stiu catre pe ce mail sa trimit. daca nu reusesc sa trimit actele pana la ora 20 in seara asta risc sa-mi inchida topicul. ("haideti sa salvam viat unui doctor")
Multumeesc mult!

Eu



Trimite la info@desprecopii.com

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Felicitari, dragi doamne! Copiii radiau de bucurie. Ma bucur ca le-ati putut face o seara mai frumoasa...

_
"I'll make him an offer he cannot refuse"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CORNELIAP33 spune:

quote:
Originally posted by pumpkin

Cornelia, am incercat sa-ti trimit poze, dar mi-a venit mailul inapoi. Imi pare rau. Pot sa incerc sa fac un album pe yahoo sau in alta parte daca ai acces.



Probabil era fisierul prea mare, dar daca poti sa le postezi pe yahoo este ok.
Multumesc mult!

Cornelia si taurasul Rares Costin (nascut in 22.04.2002)
Fotografii


Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Felicitari fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Am pus si cateva poze intr-un album yahoo : Mos Nicolae

Mergi la inceput