Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Fetelor care nu am reusit sa le trimit azi mail, maine promit sa o fac. Am rugamintea sa nu uitati ca datele pe care vi le-am trimis sunt confidentiale si nu pot fi transmise unor persoane necunoscute. Acest lucru ar putea ingreuna actiunile viitoare la camin si cu siguranta nu cred ca dorim asa ceva.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinadil spune:

Buna ziua fete frumoase si inimoase.
In primul rand pentru fiecare cate o
In al doilea rand va spun ca am citit rand cu rand toate impresiile voastre care m-au facut sa retraiesc clipele petrecute acolo.
Multumesc fetelor pentru mail si ieri am reusit sa descarc tot acolo si pozele toate facute de mine, mai sunt vre-o trei care nu au vrut sa se descarce dar gasesc eu vre-o metoda.Va pup , va iubesc si astept urmatoarea actiune !!!!

www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=61071" target="_blank">CRACIUN DE VIS
Ajutati-o pe Bella,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=57873&whichpage=1" target="_blank">Mariuca,www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=58740" target="_blank">si Robert,www.desprecopii.com/FORUM/forum.asp?FORUM_ID=59" target="_blank">si ei au nevoie de noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Avand in vedere ca acest proiect a fost dus la bun sfarsit cred ca este momentul sa fie inchis si arhivat acest subiect si sa ne reintalnim la celalalt, tot pentru batrani, pe care tocmai l-am deschis.
Multumiri din toata inima pentru toti cei care au facut posibila aceasta realizare



Proiectul urmator:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64856" target="_blank">Sa continuam sa ii ajutam pe batrani

Mergi la inceput