M-am hotarat...adoptie (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns urziceanu spune:

LA MULTI ANI ANDREI!!!!!!!!!!!!!!!!!

corina urziceanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_112 spune:

LA MULTI ANI ANDREI SI SA-TI BUCURI PARINTII IN ORICE CLIPA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galinarodica spune:

La multi ani Andreiut! Sa cresti mare si sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

Buna, noi am avut termen la tribunal pe 24, de fapt mama naturala trebuia sa se prezinte pt a renunta la el, s-a prezentat a fost ok, tribunalul i-a dat termen pt 5 ianuarie daca cumva se razgindeste, ceea ce nu se va intimpla dupa care ne cheama pe noi...si cu ajutorul lui d-zeu incheiem adoptia.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Multumim mult de urari. Abia acum neam trezit din bautura....:))

Sunteti niste dragute. A fost un weekend excelent.Am petrecut trei zile si trei nopti.

Va pupam,



Flory 10+ si Andrei
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060627/dt/7/k/14ec/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

LA MULTI ANI, ANDREI !!!

fetelor, ma bucur din suflet pentru voi, pentru toate la care s'au pus lucrurile in miscare si care o sa aiba familia intreaga de sarbatori ! macar voi sa aveti cu adevarat motiv sa faceti bradut si sa va bucurati de craciun anul asta ! mult, mult de tot ma bucur pentru voi !

va pup cu drag, si sa aveti o saptamana minunata !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia_Pui spune:

La multi ani Andrei !!!
Anul urmator sa dea Domnul sa petreci alaturi de fratior sau surioara .
Ioana ,daca nu va veni puiul pana la Craciun, pune ceva sub brad pentru el si te vei simti mult mai bine . Eu asa am facut anul trecut si m-am gandit ca bebe e pe drum . Si anul acesta voi pune ceva pentru nepot/nepotica si pentru ,,surioara "lui Stef .

http://pg.photos.yahoo.com/ph/map75ro/album?.dir=e4c8&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Patri ma bucur ca t-ai gasit puiuta, pa Patricia.Daca te pot ajuta cu ceva spune-mi iti dau nr.meu pe pm.

Alexa Ioana cum sa nu ai motiv sa faci bradut?Trebuia sa sarbatoresti ca va fi ultimul Craciun si Rev in doi.Dupa aia sa vezi tu program in doi dupa cum dicteaza bebeul.Stiu eu ce spun si o sa afli si tu curand si o sa-mi dai dreptate.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Asi,
Am incercat sa iti trimit un mail insa am primit un mesaj de eraore.
Se pare ca adresa implicita de pe forum are ceva.
Poti sa imi scrii un rind pe mail ca sa vad adresa ta? Adresa mea de mail este cea implicita de pe forum si e corecta si valida.
Mersi mult



Irina si Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Irina ti-am trimis mail.Sper sa ajunga.

Mergi la inceput