Pagina se incarca...

Pagina se incarca... | Autor: krelia

Link direct la acest mesaj

Dragilor,
si voua va apare chestia aia cu "pagina se incarca"???
Pe mine ma dispera, pe cuvantu' meu!!!
Pe langa faptul ca se incarca foarte greu...(lucru pe care, hai sa zic, il inteleg)....acu' imi apare si caseta asta enervanta, care nu dispare pana cand pagina nu se incarca complet si imi si acopera unele cuvinte din postari, pe care, eu, in mod normal, le puteam citi, chiar daca pagina nu era incarcata complet...
Daca merlin, asta vara...era...uneori..haios...asta mi se pare aiurea rau de tot...parerea mea!


Mai stii cum te strigam pe-atunci/Icoana cu picioare lungi...
Veneai pe rau sau rau erai/Curgeai in mine pana-n rai...

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si la mine apare

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paris_h spune:

Si eu am imatranit azi.Credeam ca e de vina calculatorul sau reteaua.E chiar enervant.Nu se poate face nimic?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

subscriu si eu.. vreau sa dispara, sau sa poata fi setat de utilizator, cine vrea sa ii apara si cine nu, nu... e teribila


Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

A disparut.

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Si la mine a disparut!!
AMIN!


Mai stii cum te strigam pe-atunci/Icoana cu picioare lungi...
Veneai pe rau sau rau erai/Curgeai in mine pana-n rai...

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput