Evenimentele comunitatii-intrebare

Evenimentele comunitatii-intrebare | Autor: Pegasis

Link direct la acest mesaj

Recunosc ca-s in urma cu cititul pe-aici, dar n-am putut sa nu observ astazi cind am deschis subiectele active pe ultima saptamina ca la "Evenimentele comunitatii" sint foarte multe topicuri (mult mai multe decit de obicei...)

M-am gindit instantaneu ca am ratat o gramada de aniversari... cind colo NU... sint subiecte deschise cu o luna sau chiar o luna si jumatate inainte... Eu zic ca e de laudat dorinta unora dintre membrii DC de a nu lasa nici un puiut nefelicitat de ziua lui, dar chiar cu atita timp in avans? Cred ca-i cam mult... si se pierde (zic eu) si din spontaneitatea aceea cu care sarim toti sa-l felicitam pe cel sarbatorit...

Sau s-au modificat ceva reguli si io-s pe dinafara?

Carmen
______________________________________________________
"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

nu s-a schimbat nimic Pegasis.

Am observat si noi avalansa de subiecte timpurii.

speram sa nu se mai intample astfel de avalanse.



Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Si eu sper sa nu se mai intample. (paula2003 plizzz nu mai pune evenimentele cu o luna inainte)- de exemplu in elvetia se spune ca aduce ghinion daca feliciti pe cineva inainte de ziua lui- Intuiesc ca intentiile tale sunt bune dar isi pierde din farmec sa postezi asa timpuriu un eveniment!

Io una nu vreau sa-l anuntati pe cupilu meu cu 1 luna inainte.... acuma cand nici nu pot sa-i mai sterg datele de la paginuta personala - poate ne spune ADMINUL de ce....


Adela , mamica de

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61389" target="_blank"> Mos Craciun pentru Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

N-am sa fiu asa de blanda ca voi...mi s-a parut de un teribil prost gust sa deschida atatea topicuri, "la norma" pentru copilasi si persoane pe care nici macar nu le cunoaste, doar de dragul de-a aduna puncte..si cu o luna, unele chiar mai mult...inainte :(

...unii dau prea mult din coate ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

aoleu okii mei si eu am observat si zau, sa nu se supere aniversatii pe mine, dar consider ca e prea devreme sa ii felicit cu atita timp inainte...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

io cred ca le cunoste, ca sunt de la mamici noi-dec 2003, cand e nascuta si fetita ei.
deci nu le-a pus aiurea in tramvai...doar ca...un pic prea devreme:)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

si eu ma speriasem ca am ratat sarbatori ale fetelor+bebelusilor pe care le cunosc si carora mi-am dorit sa le urez ceva frumos. noroc cu atentionarea Adelei, ca daca n-ar fi zis ea, n-as fi bagat de seama ca fac urari cu 3 luni inainte. scriu aici ca sa imi cer scuze, nu de altceva. n-am vrut sa poarte ghinion.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Va rog, sa-i spuna cineva ca e penibila, protestez!!! Mi s-a facut rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Io recunosc cc ca m-am distrat copios vazind doo pagini pline de evenimente postate de Paula, care evenimente erau puse cu cel putzin o luna inainte

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Scuze, nu am vrut sa va supar, nu se va mai repeta.
Multumesc de intelegere si de atentionare.






Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E important ca s-a inteles ce era de inteles. Meritorie ideea dar lasa de dorit modalitatea, sau ma rog se putea si mai ... altfel.
Va doresc o zi minunata tuturor!

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput