Curs de dans pt copii

Curs de dans pt copii | Autor: mamiFlori

Link direct la acest mesaj

Fetita mea are 4 ani si jumatate si nu isi doreste nimic mai mult pe lume decit sa faca dans. Am inscris-o la un curs dar profesoara a fugit cu banii dati in avans. Acum am sunat la Palatul copiilor si am dat de niste .. nesimtite (scuzati expresia dar nu le pot spune altfel) care mi-au raspuns pe un ton ... de nu va pot spune ce nervi mi-am facut..... si mi-au spus ca s-au terminat inscrierile si pina la anu' nu mai am onoarea sa imi inscriu copilul la ei.
Noi stam in sect. VI dar nu e problema daca mergem si mai departisor.
Stie cineva pe unde se mai tin cursuri de dans/balet in Bucuresti unde ne-am putea inscrie si noi?
Va multumesc! Florina, mamica Elenei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kro spune:

Buna !

Fetita mea cea mare (5 ani si jumatate) a inceput in toamna cursuri de balet la Balet Studio Giuliana. Fetitei ii place, eu sunt multumita de cum s-au desfasurat lucrurile pana in prezent si ii recomand cu placere....In privinta inscrierii, daca te grabesti putin, cred ca sunt sanse, deoarece chiar in aceasta saptamana a venit in grupa ei o fetita noua...
Mai multe detalii ai aici: http://www.giuliana.balet.go.ro/pgid2_site_RO.html

Succes !

Carolina, Felicia (15 .05.2000) si Alessia (19.07.2004)
ALBUM 1 ALBUM 2
CELE MAI FRUMOASE FLORI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Buna am citit si eu pe site-ul giuliana prin septembire si am ramas socata ca sa zic asa: cursul de incepatori incepe la ora 16.00. Sa presupunem ca merge copilul la gradinita asta insemana ca trebuie sa-l iei la ora 15.30, dar ar trebui sa nu am serviciu.... nu stiu ce sa zic ora este tare nefericit aleasa... apoi le-am scris ca ne-ar interesa cursul dar chiar nu inteleg cum fac altii de ajung la ora 16.00 acolo. Mi-au propus sa fac sambata cu clasa de avansati... dar eu nu voiam tratament special... asa ca nu am dus-o.
La baby Expo am participat la un spectacol de-al lor ce sa zic nici eu nici Oana nu am fost impresionate... fetitele erau in schimb tare dragute

6 ani -14 februarie 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamiFlori spune:

KRO si CristinaT Va multumesc pentru raspunsuri. Despre Giuliana am mai citit si eu pe internet si intradevar programul pt incepatori este o problema (fetita mea dorme pina la 4) si nici pe vara nu au activitate. Mi-au spus ca functioneaza ca si scolile in ceea ce priveste vacantele. Dar tocmai vara nu stim cum sa ne ocupam timpul!! Copilul se plictiseste sa tot mearga numai in parc.
Dar trebuie sa mai existe si alte cursuri de dans pt copii!
Va pupam pe toti!
Florina si Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

mamiFlori, eu nu m-am lasat si am inscris-o pe Oana la dans. Sambata incepem. Mi se par seriosi.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinaa spune:

Buna,

Daca esti nemultumita sau inca nu ati inceput ,eu te sfatuiesc sa mergi la clubul "Pas in Doi" .Sunt foarte seriosi si daca are talent poate ajunge departe.
Uite un nr.de telefon ,persona de contact Jeni Iordache.
07222672772

toate cele bune,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Nu mam inceput inca, dar ca sa fiu sincera vreau sa fiu aproape de casa, sau si mai bine aproape de serviciu.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput