Nick-uri furate sau nu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

nu cred ca cineva care e nou pe DC, incepe sa caute prin nick-uri cu intentia sa fure vreun nume.
La nickul meu nu-i mare fantezie, asa ma cheama Si n cred ca l-ar fura cineva

Gabi+Robert 20.05.1997+Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

Si eu cand m-am inregistrat am vrut sa intru simplu cu Dana, nu s-a putut, si am inceput sa fac diverse variatii pe aceeasi tema, la care raspunsul a fost tot "nu", eram deja nervoasa cand am ajuns la Danna_36 si am fost primita.Nu mi-a trecut prin cap sa consult lista de nume atunci, de fapt nici nu stiam ca se poate. Am dat de ea mai tarziu cand ma chinuiam sa imi amintesc un nick si nu puteam si am vazut ca e luuuuuuunga si greu de parcurs(plus ca la mine se incarca si ff greu...).Zilele trecute am vazut ca mai e un "Danna", asa simplu, cum ma semnez si eu, ca mi-e lene sa mai scriu si "36".Acum ma intreb si eu, nu s-o fi suparat pe mine?
Daca da, scuze, imi voi face o "semnatuta" mai aparte, care sa nu dea nastere la confuzii.Ce sa fac daca atunci cand m-am inregistrat am fost in pana de inspirate si nu m-am gandit la un nick mai sonor si mai deosebit.Puteam sa-mi zic: Martzafoaica, Sindobada, Mamaligutza, Pasarelu', Zgariebranza, Grasasifrumoasa, Romancutza, DanadilaIesi, ia uite cate imi vin acu' in minte...

Danna_36, mama de Magdi'99 si Ruxi'04

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

zau ca de dimineatza citind postarea ta ma dus repede cu gandul la principesa, pe care o admir mult, si ma miram cum doamne ii trece astfel de subiect prin cap?Am dat fuga sa deschid subiectul, noroc cu Teodora care ma luminat....
nu cred ca cineva fura nikuri!


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
Strengarul de un an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341&whichpage=1" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principessa spune:

N-am vrut sa sune intrebarea mea pe un ton de harta! Pur si simplu am fost derutata de multe ori cand am vazut subiecte create de principesa si pentru o clipa m-am gandit cand le-am facut. Apoi mi-am dat seama ca nu e vorba de mine pentru ca nu erau ale mele.Din cauza asta am lansat subiectul asta, nu din alt motiv. De facut, nu stiu ce poate fi facut. Intr-adevar esti unic prin ceea ce scrii(cum spunea cineva mai sus), dar eu sunt derutata cateodata din cauza nick-ului. Ca nu sunt eu. Lipseste o litera si ma deruteaza. Fara suparare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si care e subiectul de fapt?

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Nu pot exista doi membri cu exact acelasi nick.
Nu stiu ce se poate face in momentul in care cineva este deranjat de aparitia unui membru cu un nick asemanator. Ma tem ca singura rezolvare este inchiderea contului si inscrierea cu un nick nou.
O sa mut subiectul la Sugestii si Reclamatii si poate ca acolo ne lumineaza Admin.






_
Sunt moderator dar ma tratez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Cum era melodia aia, gen manea... "printzesa" ? cantata de unu` pletos ... ? ma rog.. daca insistati ii putem spune ... latino

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

...tara arde si baba se piaptana..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

quote:
Originally posted by symaco

...tara arde si baba se piaptana..


subscriu!

Viata este facuta din bucatele mici de ciocolata, cand mai dulce cand mai amara, important este sa stii sa le gusti pe fiecare in parte.....
Raducu cand avea plete

Petrecere 2 ani la gradi

Mergi la inceput