cenzura pe forum?

cenzura pe forum? | Autor: florystef

Link direct la acest mesaj

Am incercat sa postez pe forum, respectand regulamentul, si nu-mi apar mesajele.Sa fie faptul ca imi doresc sa lucrez ca bona un impediment pt cineva? Anuntul meu se afla pe site la Mica Publicitate in cazul ca exista persoane interesate.Astept lamuriri.Va multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Presupun ca eshti inca moderata, dar ar trebui sa vezi asta pe bara de sus -logata fiind- daca nu-tzi apar deloc mesajele, atunci nu shtiu...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codi spune:

eu nu pot sa-mi vad subiectele noi create.Stie cineva de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

si eu cred ca din cauza ca sunteti incepatoare aveti un numar de mesaje la inceput care va sunt moderate. ce legatura are faptul ca vrei sa te angajezi bona cu moderarea?? gindesti prea departe...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Initial creeata de florystef

Am incercat sa postez pe forum, respectand regulamentul, si nu-mi apar mesajele.Sa fie faptul ca imi doresc sa lucrez ca bona un impediment pt cineva? Anuntul meu se afla pe site la Mica Publicitate in cazul ca exista persoane interesate.Astept lamuriri.Va multumesc!

Conform regulamentului, acest mesaj trebuia sa-l pui la "Anunturi tehnice & Probleme & Sugestii" , deci nu l-ai respectat.

01. Folositi optiunea de cautare a forumului
Inainte de a publica un subiect nou - folositi optiunea de cautare a forumului. Incercati de asemeni sa il publicati in forumul la care se incadreaza cel mai bine.

Bine ai venit pe forum si remarca de mai sus, desi e corecta, a fost o gluma . Probabil ca oricum un moderator va muta mesajul la forumul corespunzator. Tot un moderator poate doar sa te lamureasca de ce nu-ti vezi mesajele. Desi, dupa cum observi, ti se vad mesajele, poate ai gresit ceva cind ai scris celelalte mesaje, sau nu a mers net-ul sau site-ul ca lumea.


PS Cenzura e un cuvint cam dur, mai gindeste-te inainte de a scrie...




Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine



Karina + Bogdanel

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">Ajutati-l pe Mihaita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Florystef eu stiu ca primele 10 mesaje sunt moderate, asa ca scrie scrie si o sa apara mai repede mesajele tale.
In rest cum au zis si fetele.

3 - 4 luni COMORILE MELE ALEXANDRA & BIANCA
Eli mamik de Bianca (13.06.2005) & Andreas (17.08.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florystef spune:

Multumesc tuturor pt explicatii. Am aflat ca mesajele sunt moderate si apar tarziu pe site. Nu am vrut sa acuz pe nimeni de cenzura,eram suparata ca nu imi vedeam mesajele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codi spune:

SPUNETI-MI VA ROG, SUNT NOUA PE FORUM SI NU STIU CUM SA-MI PUN POZE CU BEBE.POATE MA AJUTA CINEVA?MII DE MULTUMIRI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

S-a terminat reproiectarea pt conturile de album. Procedura este aceeasi din profil personal. Daca doresti sa vizualizezi mai rapid un album este suficient sa dai ceva de genul
http://album.desprecopii.com/numeuser
In cazul tau ar fi
http://album.desprecopii.com/cody
in cazul meu:
http://album.desprecopii.com/marius


si asa mai departe.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput