schimare titulatura-URGENT!!

schimare titulatura-URGENT!! | Autor: megbeng

Link direct la acest mesaj

dragi moderatori, e foarte, foarte important sa ma intelegeti si sa ma ajutati..mi-am cumparat titulatura "mamica studentica", gravida fiind..doar ca intre timp sarcina s-a oprit din evolutie, s-a dus vad ca nu pot modifica titulatura decat cumparand alta..pana reusesc sa adun puncte, innebunesc vazandu-ma cu titulatura asta..va rog sa considerati ca e o situatie speciala si daca se poate, STERGETI-MI TITULATURA, VA ROG! E MULT PREA DUREROS PENTRU MINE!!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Meg, curaj, stiu ca suferi acum, dar esti tanara si ai tot timpul inainte. O sa vezi, la momentul potrivit, vei avea si tu copilasul tau. Doamne Ajuta!

Ma duc sa vad daca se pot dona puncte, eu am destule...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

roxana, multumesc de incurajari si de intentie..eu din cate stiu nu se pot dona puncte, dar sunt aproape sigura ca vreun moderator ma poate ajuta!

"Cand timpul masoara cu anii pacatul/in el e sentinta, nu-n judecatori!" (Vali Sterian)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

S-a receptionat. In viitorul apropiat vedem ce se poate face. Imi pare rau pentru situatia avuta. Capul sus va fi bine si pentru tine.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput