Tatici singuri nu exista?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by octav645
Esti cumva Corha barbosul,fostul meu tovaras de afaceri ? Sau cumva tipul de la RAL ?

Nici unul nici altul. Sunt doar...eu. Dezamagit?

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Aha !E in regula Alex.Am avut 4 prieteni Alex in ultimii 10 ani.Din care 2 Alex acum au ramas singuri,fara copii,restul nu mai stiu.Culmea e ca,unul ,Corha barbosu,a avut chiar agentie de fotomodele...,adica a avut omul de unde alege.O fi devenit sentimental intre timp? Iar al 2 lea Alex e mare om de afaceri si arata chiar foarte bine.Era si bine facut .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by octav645
a avut chiar agentie de fotomodele...adica a avut omul de unde alege.

Hmmm, daca ma gandesc mai bine, nu mi-ar displace sa fiu...in locul lui.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Stii alex,ce-i mult strica .
Multam de incurajare pisimuky .
UIte ca s ebaga si barbatii in seama pe sit-ul fetelor !
Cum introduc in text smilies - pictograme ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

quote:
Originally posted by octav645
Cum introduc in text smilies - pictograme ?



hai ca iau de buna intrebarea ta si-ti raspund.
Precum poti vedea in stanga casutei de dialog care-ti apare cand editezi un mesaj ai o lista cu smiles. Cand editezi un text, in momentul in care vrei un smile, dai clik pe el (acolo in stanga unde sunt) si va aparea inserat in textul tau.
Si in sfarsit, ca s-o luam cu inceputul...tot acolo in stanga ai doua linkuri , primul "edit smile list" aici te duci si bifezi toate smilurile care vrei sa-ti apara tot timpul acolo in stanga aia de care tot vorbesc eu, asa, linkul 2, adica "show entire smile list", ei, aici poti vedea codurile smilurilor. Adica, cand editezi un text si deja esti bun de tot si nu mai tre sa mergi in stanga aia stim noi care sa clikuiesti, scrii direct codul smilului, spre exemplu paranteza dreapta deschisa , doua puncte, d mare de tipar, paranteza dreapta inchisa. no gata, a se nota ca iexplicatia aciasta vine ca de la prostu' satului, da' zau ca n-am gasit termeni mai elevati in care sa ma exprim.bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

quote:
Originally posted by octav645

Stii alex,ce-i mult strica .
Multam de incurajare pisimuky .
UIte ca s ebaga si barbatii in seama pe sit-ul fetelor !
Cum introduc in text smilies - pictograme ?



Nu e site-ul fetelor.... e site-ul parintilor. Si nu numai mamele sunt parinti, mai exista si tatici.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

for2nity ,

Merci.Ai fost suficient de explicita ca sa inteleaga si un om ca mine cu 8 clase care sta in gari.

Iar mi-e foame.N-am mancat de dimineata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia3 spune:

ma scuzati ca m-am bagat unde nu-mi fierbe oala dar eu am cunoscut un tatic singur(care din pacate nu mai este)si care m-a crescut pe mine de cind aveam 10 ani , fara sa-si mai doreasca nici o alta relatie si fara sa fie ajutat de nimeni(cu exceptia vacantelor). chiar daca risc sa fiu subiectiva cred ca tatal meu a fost o raritate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiakb spune:

ai fost (esti) o norocoasa.mai rar asa ceva. de pe ce planeta era? (nu glumesc, chiar, mai rar asa ceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morgainennis spune:

Ola!

Ia te uita exista tatici singuri! Ultima oara cand ma uitasem pe forum nu erau

Eu sunt o viitoare mamica singura. Mai am o saptamana (sper ca doar o saptamana) pana o sa se nasca micuta Erin!

Pt voi e mai greu decat pt o femeie dar daca va ajuta rudele e mai usor decat pt mine, care in afara de prieteni nu poate cere altcuiva ajutorul. Deja sunt in cautare de bone, crese etc... dar bone cum vreau eu (sub 35 ani) nu prea gasesc.


Singura mea teama este ca poate fetita mea ma va acuza ca nu are un tatic, desi el vrea sa plece de langa noi iar eu nu il acuz, nu poti sa ceri cuiva sa te iubeasca, orice poti numai asta nu.

Se spune ca fiecare dintre noi ne alegem parintii inainte de a ne naste, asha o fi?!



X

Mergi la inceput