Baietelul meu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorena_andreianu spune:

Cristina, pupici de la noi pentru toti 3. Si eu am plans citind povestea voastra. Asteptam continuarea!



si Miron Radu (06 oct. 2004)

Frantzujii

Copilasi sept-oct 2004 1
Copilasi sept-oct 2004 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

Draga Cristina, impresionanta poveste, nasterea lui Vlad si experienta ta.
Va doresc sa fiti o familie fericita in continuare si multa sanatate lui Vlad.


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalinad spune:

of, of, ce cunoscuta mi-e povestea ta pe alocuri... la multi ani lui vlad, cu mare si nepermisa intarziere!

madalina
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by kisstherain999
PS De ce ai scris povestea abia dupa un an?[/purple]



am asteptat sa se decanteze amintirile...
daca scriam in primele luni, se chema "povestiri din maternitate" si era cam horror, cam dintr-o zona crepusculara, fara prea multe asemanari cu ce ar trebui sa fie o maternitate din secolul 21, unde proaspetele mamici trebuie tratate intr-un anumit fel, ca destul le paste depresia post-partum...
n-am uitat acele impresii, dar le-am alungat din apropierea minunii care mi s-a intamplat: intalnirea cu Vlad.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Sa-ti traiasca Copilul de Cristal, sa fie sanatos si sa va bucurati de el!!
Frumoasa poveste!!

_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Herra, ama plans de-a binelea.

Nici nu iti dai seama ce bne seama povestile noastrea (nu degeaba sunt colege la esente). Vlad sa cresti mare, sa fii sanatos si sa ii bucuri mereu pe parintii tai!!!

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by ana maria
Nici nu iti dai seama ce bine seama povestile noastrea (nu degeaba sunt colege la esente).



da-mi si mie un link daca i-ai scris povestea nasterii!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by leoaica
Incearca si daruieste-i lui VLAD o surioara sau un fratior......



as vrea...dar nu am curaj inca.
si ce-i mai grav e ca din cauza serviciului, unde nu stiu zau cum imi mai gasesc locul dupa un al doilea concediu de maternitate.
sper sa ma conving in curand ce e important cu adevarat in viata; de fapt sunt convinsa, trebuie doar sa-mi iau inima in dinti...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kisstherain999 spune:

As vrea sa am si eu doar problema serviciului ...

Cred ca daca e sa ai probleme la seviciu le ai cu sau fara BB.
Sunt sigura ca vei simti cand va fi momentul potrivit ptsau poate va hotara ea inaintea voastra.




kiss

"Dream as if you'll live forever: live as if you'll die tomorrow." - James Dean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by kisstherain999
Sunt sigura ca vei simti cand va fi momentul potrivit ptsau poate va hotara ea inaintea voastra.



multumesc!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput