Recomandati-mi Dr la CFR2 pt cezariana la cerere

Recomandati-mi Dr la CFR2 pt cezariana la cerere | Autor: anduta78

Link direct la acest mesaj

Mamici, mamici!!!!!!!!!!!!!!HELP
Va rog avem o groaza de sapt respectiv 30 si as vrea sa nasc prin cezariana.
M-am hotarat pt CFR2- Dr meu care mi-a urmarit evolutia sarcinii are o problema si.Asta e.
Va rog un sfat pt CFR2 spuneti-mi un nume si unde pot gasi dr va rog.
Va multumesc din suflet

Andu s-a marita cu cel mai bun si vor avea un baietel

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancris spune:

Salut,
Fa o programare la Biomedica la tel 0722338383(pt.ca s-au mutat nu mai stiu daca mai este valabil telefonul fix),la dct Ana Maria Pasarin . Ea lucreaza si la CFR si este OK.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancris spune:

am uitat sa-ti spun ca o colega de servici a nascut cu ea,prin cezariana,acum o luna si a fost mai mult de cat incantata. Sper sa-ti fie de folos,succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns badjoke spune:

Eu am nascut, la cerere, prin cezariana, la CFR 2 cu sotii Gherasie. Doctora Anca Gherasie m-a asistat toata sarcina. Nu mai am nr. de telefon al ei, dar sfatul meu este sa te duci personal acolo, sa intrebi de ea (este foarte draguta) si sa vezi cum stau lucrurile. Una e sa vorbesti prin telefon si alta e sa te duci personal acolo. Sau poti sa o mai gasesti la clinica med-new-life, la fertilizari in vitro. Adresa (cu nr. de telefon ale clinicii unde poti intreba de dansa) o poti gasi pe www.med-new-life.ro.
Multa bafta si sarcina usoara!

"Cine se amesteca in Legenda Personala a altuia, niciodata nu si-o va descoperi pe a lui." ~ Paulo Coelho

Mergi la inceput