Sac de dormit (3901)

Sac de dormit (3901) | Autor: aurelia1278

Link direct la acest mesaj

Copila mea in varsta de 1 an si jumatate nu sta invelita noaptea. Pana acum am imbracat-o ceva mai gros si am lasat-o dezvelita. Dar vine iarna si nu pot sa pun si mai multe haine pe ea, n-ar mai putea sa se miste deloc!
Credeti ca un astfel de sac de dormit ar rezolva problema? Mai foloseste cineva?

Produsul se gaseste aici:www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3901" target="_blank">http://www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3901

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Eu folosesc numai saci de dormit de cand e mititica. Ma enerva sa ma trezesc s-o invelesc tot timpul asa ca o bag in sac si gata. Plus ca acum nu mai am stresul ca sta cu mijlocul gol ca de vreo 3 luni am trecut la pijamalutze. s-a "emancipat" de la petrecerea de un an:-))

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58070" target="_blank">Cum arata mama mea?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57873" target="_blank">De la inima la inima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Multumesc mult de raspuns.
Ma gandesc serios sa-i iau si ei unul, sper sa nu-l refuze, dat fiind ca e maricica deja si are... personalitate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Si eu imi culc odorul de ceva timp numai in sac si doarme mult mai bine decat inainte...acum e in permanenta invelit, fiindca atunci cand il inveleam cu patura nu o tinea pe el mai mult de 2 minute.

Oana si bebe Andrei (18.02.2005)

Mergi la inceput