De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

"... in starea normala, eu cred ca putulica sta in jos. De ce sa o fortam sa stea intr-o pozitie impotriva naturii?"




Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

quote:
Originally posted by iren

Pentru nou' nostru starmanea, Päpädicu Neuronu Minune, fara numar sa traiasca!!!




"REF:Ma iubeste femeileeeeee/ Si e moarte dupe mineeeeeeeeeee/ Toata ziua imi sade pe caaap/Nu stiu ce sa fac ca sa scaaaaaaaaaaaaap

Domle toate ma cereeeeeee, toate ma vreaaaa/zice ca le place destinctia mea/Eu nu stiu ce-i aia dar daca or vrea/ Le-o dau pe toata ce sa fac eu cu eaaaaaaaaaaaaaaa
REF:
E cate unii domneeeeeee n-are noroccccccccccc/Nu place domleee la dameeeeee daloooc/ Degeaba umbla dupa fomei/Ca nu se uita nici dracu la ei
REF:
Cand ies afaraaaa ma-mbrac frumos/ Imi pun un trening si pantof cu toc/Toate femeile sa uita la mineee/ Nu stiu da ce da cred ca-i da bineeeeeeeee
REF:
Da-mi iau nevasta sa fie a mea/ Nu ca tramvaiu s-o ia cine-o vreaaaaaaa/ Ca e unii domle tareee netoooooooti isi ia nevasta-biblioteca pentru tooooti
REF: "


[/quote]

Sabinaaa, sa vii sa pui muzica la minunatziile-astea, madame!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
[/quote]

Presimt ca in curand o sa mor de ras! Fratilor , avem adevarate telente pe forumul asta!

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

raspuns la intrebarea "voi ati descoperit punctul G?"

quote:
Originally posted by adusca

no, daca l-ai catat si nu l-ai gast apeleaza la serviciile unui detectiv particular, anunta politia sa-l dea in consemn la frontiera, sa alerteze Interpolu', sa ti'l gaseasca si'n gaura de sarpe pe pezevenchi, nu se poa', au gast'o astia pe Maria Vlas, musai ti'l aduce fedeles




Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Din ciclul "Cu minutzele-astea doo, am avut orgasme noo(9)"


quote:
Originally posted by

punctul asta cred ca este unic la fiecare, ca de exemplu sanii - la unele sunt mai mari, la altele mai mici, la unele mai senzitivi dpdv erogen,la altele nu. Teoretic, el se afla pe partea anterioara, adica sub burta :), la cativa centmetri dupa intrare. Cel mai bine e sa iti bagi mainile in problema si sa il cauti. Eu am dat de el, bata-l vina, si am urmat chiar si sfatul conform caruia nu e o zona delicata, deci poti s-o "manevrezi" mai vartos, ba chiar se recomanda.



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

noi suntem pic si poc,
baieti veseli si zglobii

quote:
Originally posted by pic


la carti, la fel... crezi ca-l mai citeste cineva pe huxley azi?!



quote:
Originally posted by poc



Thomas Henry?






quote:
Originally posted by pic


p-asta sa-l citesti tu!

ps: aveam o parere mai buna despre tine, daca esti abia la nivelul asta, o pun pe maica-mea sa se inscrie pe forum ca sa ai cu cine discuta





quote:
Originally posted by poc



Intodeauna am apreciat stilul tau direct si placut ca o coada la bancomat intr-o dimineata de luni. Nu ti'ar strica insa o privire de ansamblu asupra familiei Huxley care nu a inceput chiar cu Aldous.

ps: Multe salutari Doamnei.





quote:
Originally posted by mama lu pic
poc, salutare maica si merci, bine c-o mai trage de motz si pe fie-mea asta nesimtita cineva, ca m-am saturat, M-A INNEBUNIT cu Biserica ei... uite, io ma chinui s-o invat cele bune in viata, dar ea nu si nu! nu are pic de respect pentru persoanele scolite... ce i-ai spus tu ei de huxley? ce, crezi ca l-a mai citit de la 15 ani? ia intreab-o, sa vezi, habar nu mai are ce-a scris, da' asa e ea, gura mare... FA-O DE RUSINE! io tin cu tine!

cu drag,
bunica lui ile


quote:
Originally posted by pic

bai, turbez nu alta, numa ce m-am dus sa schimb un pampers la cupil si mi-a spart mama contu!

un moderator, ceva, SA VINA MODERATORII!!!





quote:
Originally posted by poc

Onorabila Doamna,

Va inteleg pe deplin ingrijorarea. Pentru educatia indaratnicei va recomand o vizita la Muzeul De Istorie Naturala Grigore Antipa pe al carui frontispiciu incapatanata va putea citi(silabisi) T.H.Huxley.

In situatia in care metoda nu da roade va recomand terapia de soc - un pelerinaj fulger la mormantul lui Voltaire.

Mult succes.

Comitetul de Primenire





quote:
Originally posted by pic

pai de tomas henry ziceam si io! ca cautasem pe google

ai lasa asta, ca tot vorbim de citit si tot suntem off-topic si tot nu ne sanctioneaza nimeni, stii bancu cu "tipografia"?

ps: am scris io, pic!

pps: esti plicticos cu voltaire... ai zi, stii bancu? ca am o datorie la tine, ala cu vaca din minsk a avut un succes nebun pe unde l-am zis




quote:
Originally posted by poc




Ha!cu vaca de se ferea la muls. Pentru bancu asta m'au dat afara din clasa la grupa mare de la gradinita.

Zic si io unu repede pina nu se prind moderatorii:

Trei bunnicute laudand un numar egal de nepoti

- Nepotul meu e episcop si cand intra intr'o incapere toata lumea spune "Oh Inaltimea Voastra!"

- Nepotul meu e cardinal si cand intra intr'o incapere toata lumea spune "Oh Excelenta Voastra!"

- Nepotul meu e stripper si cand intra intr'i incapere toata lumea spune "Oh DUMNEZEULE!"








filmul nostru s-a sfarsit
noi plecam acum copii

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

categoria pic si poc reloaded

quote:
Originally posted by desteapta de pic
de unde se vede ca Darwin avea, oareshcum, dreptate: nu stiu daca omul vine din maimuta, dar uneori se poate intoarce in ea


have a nice day and a bananna!



mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Urmarind filmul am si uitat ca azi e prima zi de dupa weekend si sunt
pic and poc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Despre ce cred parintii ca au in cap copiii......

quote:
Originally posted by Oani

.... in interiorul capului exista o celula (un nume complicat, nu l-am retinut). Cand copilul este mic, celula este si ea mica, iar locul in care sta este mai mare. La adult celula creste si umple locul respectiv. Daca un adult da repede din cap, nu are decat o senzatie de ameteala. Cand copilul da repede din cap, celula se misca si provoaca micutului o senzatie de placere, asemenea orgasmului la adulti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by copiloi

Despre ce cred parintii ca au in cap copiii......

quote:
Originally posted by Oani

.... in interiorul capului exista o celula (un nume complicat, nu l-am retinut). Cand copilul este mic, celula este si ea mica, iar locul in care sta este mai mare. La adult celula creste si umple locul respectiv. Daca un adult da repede din cap, nu are decat o senzatie de ameteala. Cand copilul da repede din cap, celula se misca si provoaca micutului o senzatie de placere, asemenea orgasmului la adulti.





ohhh myyyyy

o bibilica, do-o bibilici, trei bibilici ... "Fiecare pasare, pe limba ei piere ..."

Serbanica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by copiloi

Despre ce cred parintii ca au in cap copiii......

quote:
Originally posted by Oani

.... in interiorul capului exista o celula (un nume complicat, nu l-am retinut). Cand copilul este mic, celula este si ea mica, iar locul in care sta este mai mare. La adult celula creste si umple locul respectiv. Daca un adult da repede din cap, nu are decat o senzatie de ameteala. Cand copilul da repede din cap, celula se misca si provoaca micutului o senzatie de placere, asemenea orgasmului la adulti.






E pe bune??



Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput