De la forum adunate si-napoi la forum date (5)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by



sunt unele mamici obsedate de E-uri ( eu, nu, Doamne Fereste ! gandesc chiar ca o alimentatie NESANATOASA pregateste organismul copilului pentru mediul poluat in care traim, deci copilul meu mananca si E-uri, si zahar, si multa, multa ciocolata, macar de ar pune si el un gram pe oasele alea golase ).


--------------------------------------------------------------------------------

este inutil sa spun ca, mai jos cu cateva randuri se plangea ca e cunoscuta farmacistelor de la sensiblu

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by denizel

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by



sunt unele mamici obsedate de E-uri ( eu, nu, Doamne Fereste ! gandesc chiar ca o alimentatie NESANATOASA pregateste organismul copilului pentru mediul poluat in care traim, deci copilul meu mananca si E-uri, si zahar, si multa, multa ciocolata, macar de ar pune si el un gram pe oasele alea golase ).


--------------------------------------------------------------------------------

este inutil sa spun ca, mai jos cu cateva randuri se plangea ca e cunoscuta farmacistelor de la sensiblu

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.



Concluzie: bätetzi kupiii zilnic, ca sa fie pregatitzi pentru viatza asta dura

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
decembrie
degetzeii


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

iren,
Cand eram io mica, in unica (cred) editie din Alice in Tara Minunilor era o poezioara cam asa:

sunt aspra cu micutul meu
si-l bat daca stranuta,
ii prinde bine cred si eu
bataia.
si-i ajuta.

Eu nu mai am editia asta, dar tare mult as vrea sa scrie cineva poezioara daca o gaseste.


" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Fiecare cu ce-l doare :

quote:
Originally posted by Z

quote:
Originally posted by Y

quote:
Originally posted by X

Cite dintre voi nu visati la 1-2-3 cocosei tineri...



Cred ca problema se pune: Cati dintre voi nu visati la 1-2-3 pasarici tinere ...



Ei bine, sunt eu insumi scandalizat!!! Nu ma asteptam sub nici o forma la astfel de atitudini despre care pot afirma, cred, fara greseala, ca sunt de-a dreptul antisociale! Despre moralitate... ce sa mai vorbim?!?! Sau despre aspectele de natura sanitara!!! Este SCANDALOS in cel mai strict inteles al cuvantului! Rusine!!! De trei ori rusine!!!
Ca sa fiu corect inteles, priviti citatele de mai sus! Postate la inceputul lui decembrie 2005, de useri din Romania! Cocosei, pasarici... Dezgustator, domnule!!! Asemenea mesaje in plina epidemie de gripa aviara!!!




Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

exemplificare a relatiei cauza-efect

quote:
Originally posted by x
a murit dl.*? nu se poate. nu-mi vine sa cred.
inseamna ca de aceea era el intotdeauna asa respectuos si mergea foarte galant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

quote:
Originally posted by XXX

In primul rand pomurile sunt superbe, toate.
Sper sa nu supar pe nimeni,parerea mea este ca pomurile naturale sunt cele mai frumoase.Sunt impotriva plasticului ( inca odata sper sa nu supar pe nimeni)
http://community.webshots.com/user/xxx




quote:
Originally posted by XXX


In fine mi-au placut chiar toate pomurile, super, fiecare si-a dat silinta sunt convinsa ( cu ce a avut) si asta e un lucru frumos!


http://community.webshots.com/user/xxx




MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62428" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Misto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aino spune:

quote:
Originally posted by MirelaV

quote:
Originally posted by XXX

In primul rand pomurile sunt superbe, toate.
Sper sa nu supar pe nimeni,parerea mea este ca pomurile naturale sunt cele mai frumoase.Sunt impotriva plasticului ( inca odata sper sa nu supar pe nimeni)
http://community.webshots.com/user/xxx






Degeaba!Daca nu a scris pomurile e frumoase,tot degeaba!Sper sa nu se supere nimeni pe mine...

Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!-copy right ingerash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aino spune:

Mamare,mamitza si tanti Mitza di pesti osheanu al mare.

quote:
originally posted by Mitzica
oricum noi cam la 8-9 luni mergem in tara, sa ne luam gura de oxigen...

Multa bafta la reincarcarea rezervoarelor de oxigen!


Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!-copy right ingerash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

quote:
Originally posted by xxx



chiar daca m-am trezit mai tarziu...... si vroiam sa iti scriu ce stiu eu....si asta din experienta proprie...deci din auzite





Alina

Mergi la inceput