Ptr ce vii pe Dc?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Pt mine este modul de evadare, de a-mi face noi prieteni, o modalitate placuta de a petrece timpul!!!!
O placere!!!

Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi si David
Poze la munte si la mare

Poze noi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

De ce vin? De placere, pentru ca e un forum interesant, bogat in subiecte de discutie, pentru ca peste un an am de gand sa fac un bebe si e bine sa ma documentez din timp ... si pentru ca am un serviciu pe care vreau sa-l schimb desi imi ofera suficient timp pentru a mai scrie pe forum

"Wisdom doesn't automatically come with old age. Nothing does - except wrinkles. It's true, some wines improve with age. But only if the grapes were good in the first place."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Si eu am devenit dependenta si imi place asa.Avand 2 copii si o casa de tinut nu am prea mult timp pt a imi face noi prieteni asa ca membrii DC-ului s-au transformat in prietenii mei.Aici cer si dau sfaturi (in masura in care ma pricep),aici ma destind dupa o zi grea,aflu noutati ,ascult durerile altora,sufar pt altii,ma bucur pt reusitele unora,ma intristez pt necazurile altora,aici traiesc.

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nally spune:

Ufff... intru ca nu pot altfel!!! Simt ca imi lipseste ceva daca nu dau sub active de n ori pe zi!!! Sotul cand se da la o parte de la calculator deja imi deschide fereastra cu daca din greseala mi-a inchis-o!!! Aici mi-am facut prietene care imi sunt foarte dragi si pe care altfel nu aveam cum sa le cunosc! Aici am avut sprijin moral de cate ori am fost in impas cu copilul! Aici mi-am putut descarca necazul dar si bucuria... si tot aici am descoperit persoane deosebite!!

Imi place si cred ca o sa imi placa muuuulta vreme de acum incolo!!!


Nally si Sebastian (14.04.2004)


Sebi la 1 An!

Poze nou-noutze cu Sebastian!!!

Poze...Poze...Poze

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!*


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Imi place....clar ca-mi place... Atata ca nush inca ce-mi place cel mai mult la Abia luna asta l-am descoperit... shi inca n-am reusit sa-l cutreier tot [:d] Pana acuma ... imi place tot... Pur shi simplu...pentru ca ma simt bine aici... Pt ca nu trebuie sa respect tiparele pe care le respect la munca....acasa....sau oriunde altundeva... Aici pot fi EU..pot spune ce simt shi ce gandesc fara sa ma judece nimeni... Aici pot sa iau decizii....fara sa fiu intrebata DE CE?

Nunta noastra
Logo
Poze

Iubim sa fim indragostitzi...acesta este adevarul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moira spune:

Acum m-am linistit. Nu sunt singura care butoneaza tot timpul acest forum .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coral spune:

E gura de aer romanesc pe care o sorb cu nesat in fiecare zi.
Aici am venit si cind mi-a fost greu si cind mi-a fost bine si ma simt ca acasa, chiar daca uneori arunc doar o privire.
Am inceput prin a citi primul forum, mi-au placut membrii de atunci si atmosfera.
Forumul a evoluat si a devenit dintr-o camera discreta si cocheta un mic orasel.
Un cititor sfios.

mami de Aschiuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Pentru ca nu se poate altfel.
Ma simt mai implinita, mai bagata in seama si cu mai multe prietene din orice colt al tarii si al lumii. Vin ca sunt dependenta de scorpiutzele mele dragi. De-aia. Si de radu (9 stie el care) si de toata lumea care ma ajuta si pe care vreau sa ajut dezinteresat.

http://community.webshots.com/user/yrys78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina-Alexa spune:

Pentru mine DC este un hobby!
Pentru ca aici gasesti absolut orice,lucruri utile,aici ne facem prieteni noi care ne intind o mana atunci cand avem nevoie.
Este normal sa existe si o doza de rautate,nu-mi place ca unii membri posteaza uneori mesaje rautacioase,altii,mai grav,ii judeca pe cei care vor un sfat,dar bine ca pentru asta sunt moderatorii care intervin mereu la momentul potrivit.




Sorina.
"The heart is the most essential human quality"

Pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Akuma spune:

eu intru aici doar pentru fetele din japonia.

Mergi la inceput