Dr.Nayel - CF 2 (6)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, a nascut Dina sambata trecuta, natural fara epidurala.

Pispirica, eu nu inteleg, daca ai dubii, de ce nu mergi la orice spital, la un medic sa iti faci eco? Cum poti sa stai asa?
Eu faceam eco la maxim 2 saptamani, indiferent ca era Nayel in tara sau nu.
Ma duceam ori la Filantropia, ori la Giulesti, ori la Iosup, ori langa mine la o clinica.
Cum poti sa stai asa??????????

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Crinuta, unde a nascut Dina? E bine?
Mai e suparata pe Nayel?

Chris si Carina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

A nascut cu Marinca, la Cf2, si a fost ff multumita de ea. Nayel i-a recomandat-o, de fapt si eu o cunosc.
Nu mai era de mult suparata pe Nayel, deoarece la consultatiile ulterioare Nayel s-a purtat f bine cu ea, dar uite ca a nascut inainte sa vina el.
Oricum, din ce mi-a spus, a fost foarte multumita atat de dr respectiva, cat si de spital, personal, etc.



Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

pispirica, ne tii in suspans? Nu m-am putut abtine si am bagat un ochi la mamici de martie-aprilie. Felicitari! Sa fiti sanatosi, iar bb sa stea cumintel pana la termen!

crissi, incep eu lucrul inaintea ta! ha ha! da', acum pe bune, mai bine mai stai o luna, sa faca bb Theo 4 lunisoare. Apropo: sa-ti traiasca voinicul! Azi a facut trimestrul, nu?

Noi am fost un pic traumatizate azi, pentru ca i-am gaurit urechiusele bebelinei. Dar mi s-a parut ca a plans mai putin decat la vaccin, si sper ca deja a uitat!

Pupici la fete si bebelusi! Nasteri usoare mary si alina!

Chris si Carina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

multumesc mult Chris! Doamne ajuta!
mary 38++

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana15 spune:

neata.ce putin mai ai mary.iti doresc din tot sufletul o nastere usoara si bebic sanatos!!!!si eu abia astept sa nasc dar mai am destul pana atunci.
va pupic pe toate.
adriana15 si bebitza 26+.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pispirica spune:

Sorry ChrisDun dar n-am mai apucat si m-am si enervat putin pe o intonatia unei pers si am zis ca mai bine ma abtin.
E ok totul , banuiesc ca ai vazut ce ziceau si fetele ca ce mare e bb, abia mai tarziu mi-am dat si eu seama ca e cu 1 cm peste limita. Asa ca dupa cum ziceam il fac baschetbalist
Acum stau in dubii ca mi-a prescris Polygynax si am citit pe el ca nu e voie la gravide si in alaptare si nu prea stiu ce sa fac. Am intrebat si dr de familie si mi-a zis ca nu e problema, am mai cautat si pe internet, desi am gasit destul de putine, pe unde am gasit se scria ca se poate recomanda in sarcina. Asa ca pana la urma o sa-l iau si vom vedea care e treaba.
Super doctor!!! Foarte rabdator, foarte atent...

Pupici

Anamaria 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Pandi, nu iti pot raspunde pe PM deoarece nu ai activata aceasta optiune.
Pe Nayel il gasesti zilnic la Cf2, dimineata, pana pe la 13:00-14:00.
Daca vrei nr lui de mobil, activeaza-ti pm-ul sau da-mi adresa de mail sa iti scriu.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Despre pupina bulina mai stie cineva ceva?

pispirica ma bucur tare ca ti-a placut Nayel!

numai bine,

Chris si Carina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Crissi, iar tragi chiulul?

Mary Ilie, esti pe ultima suta de metri. Sa ne tii la curent.



Crinuta si Rayan


Mergi la inceput