Dr. Tutunaru ( 7 )

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:


No, ma gandesc sa ma bag io prima, ce ziceti? pot pentru ca sa???

Cristina - Calinescu Lucia, pai daca zici tu, asa sa facem, da sa stii ca ... cu bebeii dupa noi...e cam circ, nu stiu... zic si eu, si sarac doctor...

punem la cale? asa de ... ziua lui

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Uki, yo ma bag !!!!
Asa cadou, mai rar.... de mamici si burtici! Daca-i bal, bal sa fie.
Hai ca v-am pupat!

Madau si Miruna 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ma da stiu ca va tineti de glume... voi nu va ganditi ce-ar iesi acolo , cum si-ar mai face bietul om treaba??? sau stam in parc si intram pe rand
asta chiar ar fi ultima chestie...

Cristina 21+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ma bag si eu ca si asa vreau sa vin cu Filip. De fapt alaptandu-l si nevrand sa-l las cu nimeni nici nu am incotro decat sa vin cu el. Asa ca daca reusesc anul asta sa-mi fac si programarea la cosmetica unde ma kinui de muuuuulta vreme sa ajung, vin si eu ... si noi adik Si ce daca iese circ? Cred ca ar fi minunat sa vada si domn doctor ce a iesit din mainile dumnealui!

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sibip spune:

Stati asa fetelor ca vin si eu! Simbata implineste fiu-miu 3 luni, si eu tot n-am ajuns la dr. - ca n-am cui sa i-l las. Haide Clio, poate asa sa ne intilnim si noi secolul asta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ia uite.. se ingroasa lista... deci...v-ati hotarat?? rezervam o zi doar pt noi??

Cristina 21+ si Andrei-Razvan
http://www.andreirazvan.home.ro
http://www.bebelusi.august.septembrie.2003.home.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Buna!

deci s-a aranjat, mai ramane sa vedem in ce zi "o facem"

io zic sa aflam cand e de garda si sa ne punem de acord in care din garzi sa mergem... buluc, toate

asa ca, vedeti care aveti treaba curand la dr si trageti pe cineva de limbutza sa spuna garzile...si apoi...

pai nu? o sa fie fain, cred ca suntem si multe...ne ducem si stam la coada acolo, ca si paciente si cand intram intram toate

imi si imaginez... sau mai bine il chemam afara...ce poa' sa mai zica?

alte idei? asteptam!!!

mai doreste cineva? mai pofteste cineva?

cine se pricepe, sa faca lista!




Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns barbye spune:

Vineri este de garda...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Buna.

Cine-a mai fost la el in ultima vreme (de cand e Eliasul in renovare) poate sa-mi dea si mie o informatie?! Stiti cumva, mai merge la spital si-n timpul saptamanii sau numai cand e de garda? Ca as vrea sa merg maine dimineata cu cumnata mea la el si nu stiu daca-l gasesc sau nu acolo.
Si mai vreau o informatie, habar n-am unde-i Eliasul (stiu unde-i policlinica, insa am inteles ca nu exista nici o legatura intre cele ea si spital), cine ma ajuta si pe mine c-o adresa si niste puncte de reper?

Multumesc, si succes cu intalneala !


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (31.03.2004) Daria Maria (22.06.2005)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


hmmmmm!!! ati lasat-o balta cu intalnirea, dupa cum bag io de seama... e, asta e! mergeti, bronzati-va, ne vedem dupa aia...

Mickyyy, Spitalul Elias e pe langa Manastirea Casin, pe linia tram 41, acum depinde de unde vii...strada se numeste Sanatescu...

dupa cum stiu eu, dr este luni-mie-vin la spital... poate stiu fetele mai bine! eu stau pe langa spital, daca te pot ajuta cu ceva, spune-mi, it's my pleasure!

va pup

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput