Cum sa scriu POZE si sa apas direct pe ele

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurora56 spune:

mai incerc

poze1
poza2
poze munte 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dan_ny spune:

fac si eu o proba

_
priveste mereu lumina soarelui si nu vei mai vedea umbrele- helen keller

www.flickr.com/photos/9800913@N03/?saved=1" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Aurora ,am vazut ca tu ai reusit,explica-mi si mie cum sa procedez.Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

As vrea sa-mi spuneti va rog unde gresesc ?multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

pe ce site ai pus pozele pe album.. dupa ce imi zici sit-ul te pot ajuta eu cum sa le faci publice si cum sa pui link-ul.

quote:
Originally posted by marumiha

Cine poate sa ma ajute si pe mine? Am reusit sa pun foto.ìn album dar ìmi zice ca nu am cont personal ,spuneti-mi cum sa procedez mai departe.Va multumesc.



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Gabbriela, mai ìntìi vreau sa-ti multumesc si apoi sa-ti spun ca fot.am reusit sa le pun ìn album numai ca-mi zice ca nu am cont.Pot sa le vad cu yahoo dar nu reusesc sa le pun cìnd scriu .Nu reusesc sa-mi dau seama unde gresesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ai pus pozele pe yahoo?
1. sa sti ca yahoo photos se inchide in septembrie, mai bine ai muta pozele pe altceva.. eu as recomanda www.webshots.com
de ce? Pt ca are 1100 poze pt inceput si la fiecare luna inca cate o suta se adauga, primesti saptamanal raport cu cate persoane au vazut albumele tale, usor de pus poze pe cont si de pus link pe site, poti avea un album privat si unu public.

revin cu un post sa iti explic cum sa pui link-ul .... si cum sa iti faci cont pe webshots... asta daca esti interesata.


PS: pe yahoo e posibil sa ai albumul privat deacea sa nu poti pune link-ul.


quote:
Originally posted by marumiha

Gabbriela, mai ìntìi vreau sa-ti multumesc si apoi sa-ti spun ca fot.am reusit sa le pun ìn album numai ca-mi zice ca nu am cont.Pot sa le vad cu yahoo dar nu reusesc sa le pun cìnd scriu .Nu reusesc sa-mi dau seama unde gresesc.



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marumiha spune:

Multumesc ,poti sa-i spui si cum sa procedez pt. a le muta de pe yahoo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

yahoo iti da mai multe conturi unde poti muta... alegi una din acele optiuni si dupaia submit... si le muta ei automat.
sau iti creezi singura cont pe un alt site si le incarci din pc tau pe site.
Mie personal nici unul din acele site-uri nu imi plac, deacea recomand webshots ca e usor de lucrat cu el.

quote:
Originally posted by marumiha

Multumesc ,poti sa-i spui si cum sa procedez pt. a le muta de pe yahoo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Move to Flickr
Move to Kodak Gallery
Move to Photobucket
Move to Snapfish
Move to Shutterfly
... astea variante iti da yahoo sa iti mute ei automat pozele..

www.webshots.com daca vrei trebuie sa procedezi asa:
- urmeaza link-ul asta: http://daily.webshots.com/signup
- completeaza formularul (nume, tara, zip code, data nasteri, Id-webshots, parola, e-mail)
- alege ce fel de membru vrei sa fi free sau premium unde platesti lunar o suma "apasa butonu pe care scrie join now!" - alege free ca sa fie gratis
- in momentul in care ai apasat acel buton ai deja contu creeat, apasa upload sa incarci poze
- ai 2 obtiuni: 1. My public ShoeBox, unde pozele apar in acel album, sau sa alegi un album exiastent "fiind noua pe webshots nu ai nici un album" sau 2. sa iti creezi singura un album, cu ce nume doresti
- daca apesi sa iti creezi album cu numele dorit de tine, trebe sa alegi categoria, daca vrei sa fie public "poate fi vizionat de oricne" privat "numai daca faci invitatie la cienva sa il vada", alegi Keywords / Tags=un nume dupa care iti poti gasi pozele testant doar acel nume.
- iei pozele din calculator de unde le ai, apesi start si cand pozele sunt incarcat pui nume daca doresti sau apesi save si gata
link-ul public trebe sa arate asa: http://community.webshots.com/user/gabbrieela unde scrie la mine gabbrieela la tine trebe sa scrie Id-ul ce lai ales pt webshost.

mai multe info aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79390

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput