Cum sa scriu POZE si sa apas direct pe ele

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Intri pe unul din siteurile unde se pot incarca poze si incarci poze, iar la albumul tau, sus in bara paginii ai o adresa.
Adresa cu url data ex de tine e putin gresita, in sensul ca adresa albumului pozelor se pune intre ghilimele ""
Inca ceva, am vazut pe aici ca acest subiect este folosit si ca incercari, -ca sa vezi daca un mesaj este corect, puteti folosi inainte de "Trimite un raspuns" butonul "Vizualizeaza" si asa stii sigur daca a iesit sau nu. In plus, daca ceva este gresit, de deasupra postarii puteti da "Edit" (arata ca o foaie mica cu un pix) si puteti modifica un raspuns, fara sa fie nevoie sa mai trimite inca o postare pe post de ereta. Sper sa fi fost cat de putin de ajutor.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

trebuie sa ai pozele undeva pe net incarcate - cum ar fi yahoo photos sau webshots... nu poti da link de la poze din PC tau.

formula corecta este:

[ url = " http://community.webshots.com/user/gabbrieela " ] poze [ / url ]

exact cum am sc eu, dar fara spatii intre semne si caractere, link-ul dat de mine e de la pozele mele... tu il pui de la pozele tale - dupa ce ai facut pozele publice.


quote:
Originally posted by elena.moise

Fratilor spuneti-mi si mie, ca-s mai grea de cap cu problemele astea tehnice.Am inteles ca treb sa scriu
[url=http://................]poze[/url]

Pana aici corect?
Dar in locul punctelor trec adresa unde se gasesc pozele in momentul de fata? Adica de unde le iau?

Multumesc ptr intelegere!

Emoise



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by greiere
ca m-am satutat de `carnatul` care-mi aparea.


Bravo!
Acum daca vrei, te poti duce la postarea "cu carnat" si in bara, deasupra ei, ultima imagine seamana cu un cos de gunoi. De acolo poti sterge acea postare. La fel cum poti face cu orice mesaj postat de tine, cand doresti aceasta.

Alexandru, tati de copil perfect

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

proba

Mamica de spiridus

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

proba culoare

Mamica de spiridus

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

proba

Mamica de spiridus

Spiridusul in al treilea an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

pozenoi

Viorica
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

No bun pana aici! da` am si eu o nedumerire. Pozele le vedeti doar voi sau o lume intreaga???

pozne-npoze
Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

o lume intreaga daca le faci publice... doar tu daca le tie private ca acuma.

quote:
Originally posted by marami

No bun pana aici! da` am si eu o nedumerire. Pozele le vedeti doar voi sau o lume intreaga???

pozne-npoze
Cristiana, closca de pui Diana (29 sept.1991) si puisor Oana (18 iul.2005)



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rachel owen spune:

Pe unele forumuri ca sa poti accesa orice link trecut intr-o postare iti cere sa fi logat. E o idee buna cred eu, asa numai membrii le-ar putea vedea.

Mergi la inceput