Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

In sfarsit va arat cateva fotografii de la nunta Clauciei, la solicitarea ei, pentru ca deocamdata este inca in luna cu miere cu tot...
Comentarii dupa ce vine tanara doamna
http://community.webshots.com/user/radu26100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Frumoase poze, felicitari si poate ne arata ea mai multe cand se intoarce din luna de miere.

Albumul nostru
Mai am...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Draga, Radu, auzind ca esti un mare si priceput fotograf am si eu o intrebare:Stii sa faci prelucrari de poze de la nunta?(ce intrebare tampita, nu)?dar eu totusi intreb!
Pozele mele, o parte sunt in semnatura dar am si altele!As vrea ceva in genul celor ale lui Bibyroxx dc le stii!Scrie-mi eventual pe alinafobl@yahoo.com caci as vrea si niste preturi.Mersi mult!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Alina, cu mare placere te ajut, desi nu stiu care sunt pozele la care te referi, de la bibirox, dar banuiesc ca le putem vedea pe undeva ca sa imi dau seama ce doresti. Oricum, pentru prelucrari am nevoie de imagini brute, nu de imagini micsorate pentru internet, ceea ce presupune sa ne intalnim cumva. Este posibil ca in urmatoarele doua saptam,ani sa nu am timp nici sa respir (ma mut ) dar dupa aceea te ajut cu siguranta. Este bine asa? Ce vrei sa faci cu ele? Prima pagina din album?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

quote:
Originally posted by radu300

Alina, cu mare placere te ajut, desi nu stiu care sunt pozele la care te referi, de la bibirox, dar banuiesc ca le putem vedea pe undeva ca sa imi dau seama ce doresti. Oricum, pentru prelucrari am nevoie de imagini brute, nu de imagini micsorate pentru internet, ceea ce presupune sa ne intalnim cumva. Este posibil ca in urmatoarele doua saptam,ani sa nu am timp nici sa respir (ma mut ) dar dupa aceea te ajut cu siguranta. Este bine asa? Ce vrei sa faci cu ele? Prima pagina din album?



Mersi mult, Radu!Atunci ne mai auzim pe aici cand poti tu!
Si, DA, pt, coperta de la DVD, de la casetele video si pt un tablou sau rama ceva!
Ciao!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Buna seara toate lumea,
Eu sunt castigatoarea promotiei din septembrie si fericita posesoare a unor fotografii superbe.

M-am intors din vacanta, din luna de miere, poze o sa pun putin mai tarziu, insa am un singur lucru de spus: jos palaria in fata minuntatilor baieti de la firma lui Rdu300, lui Emil (care ne-a suportat cu stoicism)si tuturor din echipa. Ii recomand cu cea mai mare caldura si cu mana pe inima spun ca fac treaba superba. Sunt deosebiti si foarte foarte profesionisti. Unde mai pui ca ii poti intreba orice. Eu cel putin l-am intrebta pe Emil si ce se face acum, ce urmeaza, etc. Si ne-a suportat cu zambetul pe buze. Pozele sunt superbe si o sa revin cu ele.

Multumesc baietilor si fetelor foarte draguti si ii recomand cu cel mai mare drag.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simmypo spune:

hallo mireselor
am avut si eu nunta in 2004 si la nunta mea nu am avut parte de un fotograf bun dar mi le-am prelucrat singura si impreuna cu sotul ne-am dotat cu aparatura si am facut poze pt neamurile mele chiar ca fotograf principal cateva mii de foto. va incurajez sa va interesati in continuare de fotograf si sa puneti accent pe fotografii frumoase ca in fond astea iti aduc aminte cel mai mult de nunta ta si daca sunt frumoase si esti satisfacut de ele le arati cu drag.
pupici la miresuci si la cei care fac fotografii de calitate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yrys78 spune:

Spor la mutat, Radu300. Dar nu te pierd daca te muti. pastrezi coodrodantele: nr de telefon mobil, nu?
iti imaginezi ca incep sa in numar zilele pana la nunta si nu stiu ce m-as face fara tine si prefer sa nu ma gandesc.
Spor la treaba si multumesc

http://community.webshots.com/user/yrys78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Superbe poze !!! Daca tot te-ai mutat o data nu vrei sa te muti si la Iasi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Hmm. S-a amanat mutatu' , asa ca pot ajuta pe cei carora le-am promis. Chiar daca ma mut tot aici ma gasiti si nu am nici un motiv sa scumb numarul de telefon (mobilul, ca de Romtelecom si altii nu depinde de mine). Cat despre Iasi... ma mut acolo la vara pentru cateva zile.

Mergi la inceput