Atentie miresici! Fotograf recomandat cu caldura!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu, subscriu la cele intrebate de mercimac. Noi, miresicile de 2006 ne uitam cu jind la ofertele de care au parte miresicile 2005 si am vrea si nooooiiiiiiiiiii!!!! Ofertele voastre sunt valabile doar pentru 2005?
In numele Mireselor 2006 te invit la topicul nostru sa vezi ce simpatice suntem si noi....meritam si noi niste oferte acolo, o maslina, o atentie....macar niste promisiuni ca nu uiti de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Cu siguranta nu o sa uit. Din contra, voua va pregatim ceva surpirze, dar pana in mai mai este atat timp ca nici nu are rost sa vorbim de acum. Oricum, sa stii ca sigur citesc si topicul vostru...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Radu, m-am linistit, multumesc! Iar faptul ca...cineva caolo sus ne citeste si pe noi la Miresici 2006....well....asta e de bine, nu? Sa facem frumos ...la poza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Suntem cu ochii pe voi :)))))



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am vazut si eu niste poze la topicul asta si am ramas muta! Ce frumoase sunteti miresicilor!!!!
Trebuie sa recunosc ca si fotograful nostru - Radu este de nota 10!







Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aqua76 spune:


buna la toaoa lumea!

am si eu nunta pe 16 oct. si am nevoie de un fotograf si un cameraman. sper sa mai gasesc pe cineva disponibil. as dori si niste tarife, daca se poate.
va pup, succese!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Bun venit printre noi. Gasesti detalii despre pachete si tarife la www.PentruNunta.ro. Dupa ce te uiti un pic pe acolo, ne putem intalni ca sa vezi cateva albume. Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aqua76 spune:

m-am uitat pe site, merci de ajutor. sa ma consult cu familia si cred ca as putea incerca ceva. trebuie musai sa te incadrezi in pachetele acelea de oferta?? si cameraman????ca nu am vazut nimic in acest sens.
merci oricum si sper sa colaboram!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Nu trebuie sa te incadrezi in pachetele de acolo, se poate concepe ceva exact pe nevoile tale, dar asta se face cand discutam fata in fata ca sa putem stabili exact ceea ce ai nevoie. Dinspre partea cameramanului nu te pot ajuta, dar exista discutii in acest sens pe aici pe forum. Spor la citit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

http://azsforum.org/album_personal.php?user_id=181 cateva poze de la cununie si de la nunta mea :)

DIANE

Mergi la inceput