Ianis - raza mea de soare

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanae spune:

Superba poveste.Felicitari.

Rox de Diana(8.05.2002) & Rebecca(18.09.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Diana, scumpa, intrand intamplator la pagina "home" a DC-ului, ce-mi vazura ochii???? Poza voastra si povestea nasterii lui Ianis. M-am bucurat sa o citesc cap-coada, desi stiam franturi din ea.

Sa fiti fericiti, sanatosi si sa ne scrii si povestea lui Marc .

Va pup pe toti si sa iti traisca cei trei muschetari!!!

Adi



"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."


samburici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Felicitari, povestea nasterii lui Ianis se afla acum pe prima pagina.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro



Multumesc mult DC-ului!!! Pana si poza aleasa e una dintre preferatele mele! Desi nu il include pe mai noul membru al familiei, Marc

Asta da surpriza!


Si multumesc cu aceasta ocazie tuturor celor care au apreciat povestea noastra si ne-au transmis gandurile lor bune. Sanatate va dorim si sa fiti la fel de implinite cum ne simtim noi!


Diana, mami de Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank"> Povestea nasterii lui Ianis



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=1" target="_blank"> Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Diana ma uitam pe aici si vad o poza in care mi s-a parut ca stiam pe cineva:pe tine.Cand am vazut si Ianis mi-am zis ca e prea mare coincidenta.Si asa am ajuns aici.Am vazut mai multe poze cu voi(foarte frumoase)si am stiut sigur ca nu gresesc.Ne-am cunoscut la spital in februarie(in jur de 5).Mi-ai dat Elidelul pt.Alex(avea dermatita aia pe fata)care n-a avut efect din pacate,dar multumesc oricum(nu am mai dat 1 mil ca sa vad asta)As vrea sa stiu ce face Marc.Banuiesc ca e bine.
Sanatate multa si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Foarte frumos

Liliana si Dani cel viteaz (killer de balauri).
Dan Mihai

Mergi la inceput