A nascut Tora!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns isabela spune:

Felicitari!
Sa va traiasca Ana si sa fiti sanatosi si fericiti alaturi de cele trei fete ale voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Felicitari din suflet Rufus si Tora! Multi pentru toate trei minunile voastre si in special pt gagalicea Ana Ileana!

Andra ,mamica lui Robert si a Mariei album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Felicitari !
Sa fie sanatoasa si norocoasa !
Numai bine si voua !


Daca iei totul prea in serios, faci riduri !Zambeste !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Ce noutati mai ai?Mai spune-ne ceva de Ana-Ileana si de iezisori.Cand vine Tora acasa?Cum se simte?Spune-i ca o pupim si pe ea si pe cea mica !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

In fiecare zi ii spun cata lume se gandeste la ea. Sper ca sambata sa citeasca cu ochii ei cate urari de bine inconjoara familia noastra.
Tora este bine...atata cat se poate (taiata, cusuta), dar are moral excelent si mult...lapte. Ana Ileana este cumintica, mananca si doarme si din cand in cand ne invredniceste cu o privire sau un suras. A avut o alergie, dar se pare ca multi o fac; i-au dat un medicament si este pe trecute.
Iar cele mai mari, sunt cam asuprite, tati este mai exigent, asa ca au motiv sa o doreasca pe mami mai repede acasa. Chiar daca nici mami nu le cauta in cornite prea des.

http://community.webshots.com/user/tora97

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lywh spune:

Wow, felicitari!!!! Sa va traiasca fetele si sa va dea Dumnezeu multa sanatate si fericire (Regret ca nu mi-a mers netul sa fac urarile astea chiar in ziua cand s-a nascut minunea, dar voi nu va suparati, nu-i asa?

Lilianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

Imi pare rau ca abea acum am reusit sa gasesc un pic de timp spre a va multumi..si eu si in numele Anei...

A fost greu, o nastere grea din punctul meu de vedere, dar.. rapida

acum sintem bine amindoua, mami s a recuperat iute iar micuta isi exerseaza plaminasii...

http://community.webshots.com/user/tora97

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Felicitari Rufus is Tora! Abia acu` vazusi si eu ca ai nascut.. Sa va traiasca fetita, sanatoasa si fericita!
Pupici pentru printesica mica


Mello motanelul iubit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Pozici noi sa o vedem si noi pe Ileana pe cand?Surorile cum o trateaza?Tora cum se mai simte?Va lasa mezina sa dormiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Felicitari, sa va traiasca si sa fiti fericiti toata viata!

Cristina
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Robert, 14.12.2002

Mergi la inceput