S-a nascut un inger

S-a nascut un inger | Autor: toronteza

Link direct la acest mesaj

Dumnezeu mi-a luat un membru al familiei si mi-a dat un inger. Asa am sa incep povestea mea.
Pe 18 unchiul meu a murit intr-un accident de masina si asta ne-a daramat fiind si atat de departe (Canada) si stiind ca nu putem merge la inmormantare. A murit la 41 de ani.

La 6 zile dupa asta s-a nascut ingerasul nostru Andrew Jacob care ne-a umplut inimile de fericire. A avut 4,400, 53 de cm si azi are 9 zile.

E atat de interesant cum sunt caile lui Dzeu. Cred ca si cu cele mai alese cursuri in teologie nu le-am putea explica.

Toata viata mea imi voi aminti anul 2005 ca si acela in care am pierdut si am primit ceva drag.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Sa-ti traiasca puiul, sa fie sanatos si sa va bucurati de el. Si fie ca mereu de acum incolo el sa iti stearga lacrimile si sa-ti aline tristetea pe care necazurile vietii ti le vor mai scoate, inevitabil, in cale.

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Iubita, sa-ti traiasca puiul si sa fie sanatos si sa va umple viatza de bucurii!
Inteleg perfect prin ce treci si sunt alaturi de tine, mai ales ca am trecut si eu prin asa ceva cu bunica, e adevarat ca nu am primit in acel an nimic. Eu stau in Mississauga, imi poti scrie pe privat dc vrei, dar fii tare pt puiul tau, el are nevoie de tine acuma..
Te pup si numai bine

Denisa
6+
http://lilypie.com/days/060126/1/22/1/ 10/.png[/img
BEBIK [url]
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Sa va traiasca puiul si sa va aduca numai bucurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2 spune:

Sa-ti traiasca!!!!!!!!

Anita si Rachella -17.o1.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Draga mamica!
Sa -ti traisaca puiutul si sa va aduca numai bucurii!
12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Vezi ca ingerasii stiu cand sa vina?... Pupici multi-multi si putere de a intelege caile Domnului numai de El stiute...

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toronteza spune:

Multumim pentru incurajari si urari si va doresc si voua sanatate si sa va bucurati de ingerasii astia minunati pe care ii aducem pe lume.

Numai bine

mami de ingeras

din burtica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

sa iti traiasca si sa te bucuri de el mereu!
M 30s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

Sa-ti traiasca puiul si sa-ti stearga mereu lacrimile asa cum a facut-o cand s-a nascut

Anca

Mergi la inceput