nastere in apa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by baicualina

Steluta,
mersi pentru ajutor!

daca mai ai ceva informatii, mi-ar prinde f bine!



Alte informatii care ti le pot furniza:
- pretul pana la urma este intre 980-1500 euro/pachet (adica minim 4 zile cazare inainte si 3 dupa). Se pare ca sunt conditii deosebite, camere gen garsoniere, super-dotate, unde poate locui si sotul.
- numerele de telefon disponibile:
0727.421.031
0268/473.067

Numai bine,
Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baicualina spune:

Steluta,

scumpa, imi esti de mare ajutor cu informatiile pe care mi le-ai dat.Multumesc mult!

numai bine si tie!
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Nici pomeneala Frosa ca spitalul Elias sa aiba o asemenea sectie. Se punea problema acum ceva ani la Municipal dar nici acolo nici o speranta. O fi eliasul spitalul alesilor dar ei nu prea nasc in apa saracii(mintea lor puiaza in parlament)


Nici pomeneala F


Monica si Bocanila de 37 sapt din burtica
AMR 18 zile

Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Steluta,
(ori...cine mai stie)
Spune-mi si mie te rog, preturile alea de 900-1500 de Euro sunt pentru clinica AquaMaterna ? Cea care trebuie sa se deschida in curand la Victoria? Situl www.aquamaterna.ro nu merge si pe raisa nu sunt informatii de genul asta.

Eu am vazut la ceva emisiune la Tv ca Aquamaterna o sa aiba jumate de sectie in regim de spital normal, adica ... pe baza asigurarilor medicale de stat. Acu ... m-au cam daramat scorurile astea...

Pupici 16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by LunaNoua

Steluta,
(ori...cine mai stie)
Spune-mi si mie te rog, preturile alea de 900-1500 de Euro sunt pentru clinica AquaMaterna ? Cea care trebuie sa se deschida in curand la Victoria? Situl www.aquamaterna.ro nu merge si pe raisa nu sunt informatii de genul asta.


Nu stiu ce sa-ti spun..Cred ca cel mai usor ar fi sa suni la ei si sa-i intrebi. Eu am gasit aceste informatii intr-un numar mai vechi al revistei Sana.

Mult succes si un bebe sanatos!!

Steluta.

Mergi la inceput