Cit de aproape ati fost de droguri?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otis41 spune:

Nu, personal n-am avut nici un contact direct cu drogurile.
Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaRosu spune:

Nu, dar am fost tentata [x%] x voturi

Multumesc lui Dumnezeu ca nu ne-a vindut nimeni... pe la 15 ani se intimpla... dar daca mi-ar fi incaput atunci droguri pe mina, nu vad sincer cum o scoteam la capat...

Dana
And, yes, I am a blonde!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:

Personal nu, dintre prieteni nu, dintre rude nu. Am auzit insa despre cazuri printre prietenii prietenilor (in Ro)
Am avut ocazia sa si vad ce inseamna. Am lucrat ca translator pentru un grup de straini (acum vreo 10 ani in Ro) veniti pentru copiii strazii si centre de dezintoxicare. Am vazut ce inseamna drogurile, mai ales la copii. Cumplit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica spune:

Nu, personal n-am avut niciodata contact direct cu drogurile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorela hoff spune:

crde ca mai scris pe aici ca fiind intr-o vizita am fumat marijuana, dar nu am simtit nimic deosebit. droguri sintetice insa nu as avea curajul sa incerc.
am auzi recent despre cazul unie cunistinte de aici, sot si sotie, amandoi se drogheza, copilul s-a nascut dependent deja, pana la urma statul german le-a luat bebelusul si pe el l-au expulzat in Ro. e o adevarata tragedie!
Vio

Suzi,catelus de catifea

orhideele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cius22 spune:

Otilia,oare e posibil sa te gasesc aici pe acest forum?esti Oti,din Sibiu?si inca si un membru atat de ...baza!...Simona,mami lui Victor!

quote:
Originally posted by OtiliaLia

Personal nu, dintre prieteni nu, dintre rude nu. Am auzit insa despre cazuri printre prietenii prietenilor (in Ro)
Am avut ocazia sa si vad ce inseamna. Am lucrat ca translator pentru un grup de straini (acum vreo 10 ani in Ro) veniti pentru copiii strazii si centre de dezintoxicare. Am vazut ce inseamna drogurile, mai ales la copii. Cumplit.

Lia-S



cius22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

M-am tinut departe de tot ce inseamna droguri, inclusiv fumat si alcool.

Simona si bebe Ruxi
Poze - Ruxi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aricel spune:

Eu nu am fost tentata niciodata , dar am vazut ce pot face drogurile din oameni, am lucrat in Romania timp de 6 ani intr-o casa de copiii si tineri ai stazii.Groaznic....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Nu am avut nici o legatura cu drogurile. Nici macar nu am fumat vreodata, nici cafea consum asa ca sunt cat se poate de departe de ele.

"Wisdom doesn't automatically come with old age. Nothing does - except wrinkles. It's true, some wines improve with age. But only if the grapes were good in the first place."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adjadyn spune:

am avut in preajma mea multe persoane care "fumau"..gaseau un stimulent foarte bun pentru a se distra.....am simtit si eu o oarecare curiozitate,dar ma simteam departe de acest gest pentru simplu fapt ca nu stiam care va fi reactia mea,ma temeam de pierderea controlului.
curiozitatea inca mai exista, de ce sa mint!?dar nu stiu daca vreodata am sa incerc ..........

Mergi la inceput