Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Primul copil s-a nascut cand eu aveam 25 ani. Al doilea baiat la 28.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anky spune:

Cu primul bb am ramas insarcinata la 28 iar cu al doilea la 30.

Anca,Bianca 02.02.03 si Cris 12.05.05

"Happyness is the key of your hart"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiut85j spune:

Prima fetita Adelina la 23 ani,a doua Irina la 30,are 7 sapt.

elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikim spune:

Aveam 30 de ani si 3 luni. Nu stiu daca a fost prea devreme sau prea tarziu, dar atunci am fost pregatita pentru responsabilitatea de parinte. Oricum, la 1 an dupa casatorie.

Pana atunci mi-am terminat studiile ... multe..., m-am distrat si m-am simtit bine in pielea mea... Daca as lua viata de la capat tot asa as face. M-am casatorit cand m-am simtit capabila sa am grija de un copil si de un sot, cand am invatat sa am rabdare si sa las de la mine, cand ...

Mihaela, mama Karlei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

eu sunt pe cale de a-l avea pe primul...cand voi naste, voi avea 30 de ani jumate fix.


www.youtube.com/watch?v=wsTVfwWlfy4" target="_blank">19+ www.youtube.com/watch?v=9vNE-mRdkBk" target="_blank">

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisor spune:

Primul copil, baietel, l-am nascut la 26 de ani, iar fetita a venit dupa 7 ani de incercari (32 ani si 10 luni), nehotarari in a mai avea inca un copil sau nu. Acum ma simt implinita in viata de familie, e tot ce mi-am dorit, fetita si baiat.
Totusi mi-ar fi placut o diferenta mai mica intre copii, iar eu mai tanara pentru ei...


Eli, Andreas (17.08.1998) si Bianca (13.06.2005)

www.dropshots.com/dansaueli" target="_blank"> foto 1, foto 2

"Daca un copil traieste in LAUDE, invata sa APRECIEZE.
Daca un copil traieste in SIGURANTA, invata sa aiba INCREDERE.
Daca un copil traieste in ACCEPTARE si PRIETENIE, INVATA SA IUBEASCA LUMEA"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La aproape 25...daca nu pierdeam prima sarcina nasteam la 22 si un pic.

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_s spune:

pe adriana noastra am conceput-o cand aveam 20 de ani (aproape 21),pe 13 aprilie 2006.am nascut -o anul acesta pe 11 ian,la 21 de ani.in mai fac 22 ,iar sotul meu a implinit alaltaieri 24 de ani,suntem niste parinti tineri si fericiti.
pe ai mei parinti ii "amenintasem" inca de la majorat,cand m-au intrebat ce planuri am pt viitor,am zis ca la 22 de ani o sa am un bebe,o sa termin facultatea si o sa am si un loc de munca.bebe am,loc de munca deasemenea,s-ar putea totusi sa nu reusesc sa dau anul asta licenta,dar nu e nimic,mai am o sansa la anul.copilasul nostru e cel mai important!iar la anul vrem sa ramanem din nou insarcinati...



Adriana Maria *iubita lu' mami si tati * //11 ianuarie 2007//*//pozele noastre
www.dropshots.com/gabriela_s28" target="_blank">filmulete cu fetita mica in burtica //www.desprecopii.com/info.asp?id=1080" target="_blank">Nasterea unei stele//

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crys3000 spune:

La 26 de ani si 8 luni am nascut primul copil,un baietel minunat care m-a facut sa-mi para rau ca nu l-am adus pe lume mai devreme.



Gabriela - mamica de Cristian-Andrei 27.iulie.2006.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

La 27ani si 9 luni,iar sotul 35 ani si o luna tot timpul am zis ca nu suntem pregatiti, acum as fi vrut sa-l fi facut mai devreme avand in vedere ca vrem 3 copii!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006

la bunici...sa le fiu de ajutor pe aici


poze Alexuta



"Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana. In legatura cu universul nu sunt sigur."

Mergi la inceput