Cind ati avut primul copil?

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ifa spune:

La 29,nu prea m-am grabit si cred ca am facut f.bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia2904 spune:

La 24 ani l-am nascut pe Mihai[2000] iar la 29 ani am nascut-o pe Alexandra[2005].

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns comanmilena spune:

Eu am ramas gravida la 22 si am nascut la 23. Totul a fost planuit si a iesit asa cum am vrut si sunt cea mai fericita. Am un baietel foarte vesel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mildi spune:

M-am casatorit la 25 de ani in anul 2003. Am stat la ai mei o perioada. Ne-am mutat in apartamentul nostru in decembrie 2004 si in februarie 2005 am ramas insarcinata la 27 de ani. Am fost foarte fericiti pentru ca a fost un copil foarte dorit. S-a nascut in 5 noiembrie Daria - Stefania. Planuiesc bebe 2 peste 2 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Hello tuturor, eu am nascut la 29 de ani ( ma grabeam sa nu ma apuce 30 ) un bebelas frumos, de 3900 grame, natural, fara nici o complicatie.
Silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zina23 spune:

Buna...
Eu la 22 de ani, pe 3-10-2005 dupa 33 de ore de chin l-am nascut pe Roberto-Akira...cu 3.750g natural...astazi am facut 6 luni...suntem cel mai frumos baiat Ca de fiecare mama isi lauda puiu.
Sanatosi sa fim si noi si copii nostri.

Georgy & Roberto-Akira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns any spune:

la 24, o fi devreme?
o fi tarziu?
e de dicutat? care o fi varsta potrivita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Eu m-am casatorit la 18 ani(cam harnicuta), iar la 20 am nascut-o pe fata(acum are 8 ani fara o luna), si la 22 pe baiat(6 ani fara cateva zile).

Sper sa se mandreasca ca au mamica tanara.

If u wanna c the rainbow,u have to put up with the rain.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Eu am nascut la 25 de ani si jumatate.Aici sunt considerata o mamica foarte tanara.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

26 impliniti. mai devereme nu m-as fi simtit pregatita psihic, iar daca nu s-ar fi intamplat cred ca as fi cazut intr-o mare depresie pt simteam cum se scurg anii...............
sa fim sanatosi si sa ne traiasca minunile!

Anka si Ubitu

Mergi la inceput