Dr. Ina Moldovan- Municipal -informatii, impresii

Dr. Ina Moldovan- Municipal -informatii, impresii | Autor: mary ilie

Link direct la acest mesaj

Buna mamici si viitoare mamici!
Ma intereseaza impresii despre doamna Dr. Ina Moldovan de la Municipal. Mai este cineva care a nascut cu dansa, sau care va naste cu dansa???
Eu ii sunt pacienta si urmeaza sa nasc cu dansa.Nu am gasit decat o singura mamica pe DC care a nascut cu dansa in ianuarie, dar nu are adresa de mail si nici nu a mai intrat pe DC dupa ce a nascut asa ca nu am cum sa o intreb cum a fost. Mai este cineva care o stie pe doamna doctor??

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Cumnata mea a nascut de doua ori cu dr. Ina Moldovan la Municipal. Din pacate nu am prea multe amanunte, asta s-a intimplat acum 5, respectiv 2 ani. Stiu doar ca a fost multumita. Am sa o intreb cu prima ocazie.

Gabitza si bebe Andrei Stefan DPN 31.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Buna Mary,
Pot sa-ti spun ca o prietena de-a mea a nascut prima data cu ea in 2003, si acum va naste in septembrie tot cu ea. Este multumita de ea, si mi-a recomandat-o si mie, dar eu deja imi alesesem doctorul.

Asa ca eu cred ca poti sa stai linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Va multumesc pentru raspunsuri!
Si eu tot in septembrie trebuie sa nasc, pe 25.Prietena ta nu intra pe forum pe DC? Mi-ar face placere sa mai fie cineva care va naste tot cu doamna doctor. Mai schimbam si noi impresii.
Pupici!!!O zi buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Nu stiu daca stie de existenta acestui forum, dar uite o sa-i spun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Multumesc mult Andira!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alegrutza spune:

Pt mary ilie; si eu vreau sa nasc cu dr Ina Moldovan, te rog vreau sa stiu mai multe detalii despre ea,stiu ca ai nascut cu ea.Merci mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta - Georgiana spune:

Eu am nascut in august 2004 cu dr. Moldovan. Am ajuns intamplator la ea (cu 2 saptamani inainte sa nasc, pt ca doctorita mea a intrat in concediu). Am avut o parere foarte buna despre ea - dr. Moldovan - inca de la inceput. Este ok..A venit la mine in salon si dupa nastere (am nascut prin cezariana) - a fost singura din cei 3 medici ai caror paciente erau cu mine in salon. Deci, impresia generala - este o doctorita buna, stie sa zambeasca, sa te faca sa te simti bine - nu ca zgripturoaica cealalta, la care parca imi era frica sa ma duc (nu ma intrebati de ce am ramas totusi la ea ). Cam asta a fost. Aaaaaaaaaaaaaa, si mi-a fost recomandata de doctorita mea (cea la care am fost initial), spunandu-mi ca "Nu ia chiar asa de mult!" (spaga). Cam atat.
Pupici pe burtici!
Violeta si Alexuta (23 august 2004)

Mergi la inceput