Dr. Tutunaru ( 4 )

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:


Mirela daca te simti nedreptatita eu imi cer, sincer, scuze!
Insa inainte de a aduce DC-ul in genul asta de discutii pe alte site-uri incercati sa rezolvati "local". Nu putem fizic sa citim tot ceea ce se posteaza aici de aceea cinstit ar fi fost ca una dintre voi sa fi atras atentia unuia dintre moderatori. Acum e f. simplu ca eu sa fiu cea necinstita...

Mirela ai scris pe celalalt site: "simodina, bine ai venit. Si merci ca m-ai sustinut dincolo pe DC, ca la un moment dat eram singura impotriva tuturor! So...bine ai venit in "hoarda"!!
Draga mea vrand s-o "articulezi" pe forumista cu care ai avut o disputa nu ai facut altceva decat sa tragi una sub centura acestui forum:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

Imi pare rau Papadie ca gandesti asa! Nu am vrut deloc sa trag una sub centura acestui forum, nu am nici un interes, nu-s platita de Tutunaru! Doar ca discutiile acolo la "endometru" se incinsesera deja, ba chiar au fost si persoane care au incurajat-o! Si mi s-a parut corect sa nu mai continui acolo! Iar mesajul meu de pe celalalt forum, pe care l-ai si citat, a fost singurul parca si a fost adresat pt simodina, care oricum stia deja despre ce e vorba! Si chiar mi s-a parut super din partea ei ca la primul mesaj aici sa fie atat de obiectiva! De altfel, daca vrei sa fii intr-adevar corecta ar trebui si sa spui ca altceva despre acest subiect nu am spus acolo! Nu am continuat nici o discutie!!

In ceea ce priveste ca ar fi trebuit sa dau un PM unui moderator...drept sa-ti spun m-am gandit la asta...dar inclusiv aici am fost acuzata de "para" de cineva ( s-a sters si acel mesaj ) care nu avea nici in clin nici in maneca cu subiectul!!

Si in plus, ce rost avea sa dau un PM? Azi ati vazut toti moderatorii ceea ce s-a discutat acolo si toate mesajele ei si oricum nu ati luat nici o masura impotriva ei! Ba din contra, prin atitudinea voastra fata de ea si prin "cearta" pe care tu ne-ai adresat-o noua aici, inclusiv amenintarea cu inchiderea subiectului, chiar ati incurajat-o!! Asa ca pentru ce sa fi anuntat moderatorii? S-ar fi schimbat ceva??? Nu cred, doar se vede din atitudinea de azi!! So, what's the point??

Ma rog, ce conteaza ce cred eu? Faceti cum credeti, mie deja nu-mi mai pasa, ca vad ca oricum eu sunt "oaia neagra", indiferent ce as spune...

Oricum , frumos din partea ta ca iti ceri scuze , si sper sa vezi "adevarul"!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Ai mei nici pe departe nu esti oaia neagra.
Va rog sa-mi dati si mie un link sau quote de la postarea care a incins spiritele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

Primele postari ale ei s-ai sters! Ce noroc!Pentru ca erau si cele mai acide, ba chiar as putea spune si cu o mare doza de vulgaritate! Dar o parte le-a pus Gio parca aici! Vezi un pic in urma! Si poti sa le citesti pe alea de azi ! Ca sunt si azi cateva "frumoase" rau!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

si a mai scris ieri cineva, scuze ca nu am retinut cine, ca " poate fata asta e politist, procuror sau de la audit si de aceea simte nevoia sa-l verifice..."...Ei bine, surprise - surprise, tocmai io fac parte dintr-una din categoriile astea, dar nu simt nevoia sa-l verific! ...si nici nu ma sesizez din oficiu decat acolo unde este strict necesar!! ...si aici a fost unul din cazurile alea


aaaaaaa, si inca ceva...io si ionela din adjud mai bantuim pe aici la ora asta! so, concluzia "care este"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

Papa draga, discutia a avut loc pe DC la "Endometru...". Nu a avut loc pe alt site. Am adus aici vb. de ceea ce s-a petrecut la "endometru" pt. ca asta e subiectul legat de dr in cauza.
Pe site-ul dr rucsi a pus o intrebare legata de situatia ei.
Fetelor, sunt de acord ca rucsi a jignit prin ceea ce a spus, dar va rog si va propun sa incheiem aceasta discutie/polemica...ce vreti voi.
Haideti sa ramanem la subiect, ok?

La multi ani ca azi e ziua noastra...hai sa traim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SI TOT CE VA DORITI!


SIMODINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nique15 spune:

LA MULTI ANI FETELOR! SA FITI SANATOASE SI IUBITE SI SA VI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE!

Haideti macar astazi sa lasam la o parte galceava si sa ne vedem de dicutiile si preocuparile noastre... prea multa atentie s-a acordat unei subiect care nu merita efortul!
SIMODINA, eu am fost la 15 sa cu rezultatul de la eco, m-a trimis sa fac triplu test si rezultatul i l-am trimis prin mail si am discutat la telefon (oricum a fost bine)... si a ramas sa ne vedem cu rezultatul de la a doua ecografie in cazul in care nu se intampla Doamne fereste altceva! Si slava Domnului nu s-a intamplat! Asa a procedat cu noi, probabil ca vizitele sunt in functie de specificul si problemele fiecarei sarcini! oricum si eu abia astept sa merg din nou, ca mi se pare o vesnicie de cand am fost ultima oara, mai ales ca la inceput mergeam din 2 in 2 saptamani!




Ioana si bblina 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelas76 spune:

LA MULTI ANI fetelor!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simodina spune:

Ioana, multumesc pentru raspuns!

As mai avea o intrebare, daca nu abuzez prea mult! Voi ii scrieti de obicei pe mail sau la rubrica de intrebari de pe site? Eu i-am scris numai pe site pentru ca am vazut ca raspunde relativ repede, pe mail nu stiu cum raspunde!

O zi buna!

SIMODINA

Mergi la inceput