DR. TUTUNARU (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Bey ce ma oftica astia de la spital ca-l streseaza pe doctorasul nostru viteaz...pe bune, altceva n-au de facut, ca doar era sambata!
Macar in weekend sa-l lase-n pace, nene!!!

Cristina...mey mey...tu nu cumva estica vazui ca nu esti acasa...si nici rusii nu-ti venira...ai fost la dr?????
Vrem vesti!Si auzi? Lasa cupilu in pace ca-l sufoci cu dragostea!
Io ...joking!!!


Mirelutza, pai verifica si despre ce a fost scandal mami, sa stim si noi despre ce vorbim...si pe cine

Ne-auzim!

Gabriela si Mariuca


Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Va invit la un nou capitol aicihttp://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43608

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Of, sa va zic eu...ca am fost martora la cele intamplate...Muriti de curioase!!!!!
Cand am ajuns acolo, erau peste zece tipe in fata mea...fiecare astepta cuminte sa ii vina randul...La un moment dat a aparut o directoare(am aflat ca este directoare din spusele fetelor de acolo)care se isterizase ca este nebunie acolo.A inceput sa comenteze, sa urle ca e "iar nebunie in hol", a intrat la celebrul doctor in cabinet, i-a zis ce i-a zis(printre altele ca nu va mai permite asa ceva, ca e ultima data, ca va lua masuri), apoi l-a chemat la ea in birou.Omul pe cat de calm s-a dus, pe atat de calm s-a intorsStilul lui, de altfel...Cam asta a fost.Eu si-asa eram cu nervi pe mine, asa ca in momentul in care a aparut madama mai aveam putin si ma puneam pe plans...

Nicoleta si bebelusa +31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calinescu Lucia spune:

Fetelor, ajutati-ma, deja este al treilea subiect cu dr. TUTUNARU. Nu-i nimic, sa traiasca si sa ma ajute si cu cel de-al doilea bebe - cand va fi cazul,


Cristina si bebe Maria 21/12/03

Mergi la inceput