Cei din zodia Gemenii, uniti-va! (03)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

enik Normal ca te primim in club! Bine ai venit.
Te rog sa-mi dai mai multe date despre tine ca sa te trec pe listutza.
Ana-Maria Nasoala faza cu masina!! Vezi, de-asta mi-e mie frica cel mai tare...mai ales ca la partea tehnica sunt plopista!
felicia Mult succes pentru Alex!
bebeluc Urmatorul va fi cu sigurantza fetitza!! iti dorim succes! Sau facem schimb de mame! Ca tot este la moda...Daca ti-o dau pe fii-mea 3 zile te saturi!!! Am o mofturoasa si o incapatzanata... Nu mananca decat cu avioane, doarme iepureste, tzipa din orice, la imbracat trebuiesc vreo 2-3 persoane ca sa o tina...Ce zici?
Azi sunt obosita ceva de groaza!!! Si mai si ploua!!! Imi vine sa plang! Dar ma abtin ca-s prea mare si ma fac de ras...
Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catrinel_17 spune:

La datorie! Am votat!

Pusi si bafta mare!

C

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik spune:

Buna fetele, am votata si eu, e un scump de bebe.
Datele pt lista: nascuta 05 iun 1982, momentan locuiesc in Columbus Oh, SUA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Buna fetelor!
Cum va mers astazi, urata zi, nu? A plouat si nu am iesit afara, asta asa ca nu eram suficient de plictisita in casa!
Liliac1Azi plimbandu-ma pe subiectele active am vazut ca esti din Galati. Sotul meu este din Galati! Locuim in Bucuresti, eu sunt bucuresteanca 100%, din pacate. Am fost de cateva ori prin Galati si imi place orasul.
Despre fetita NO WAY!!!! Imi ajung 2 baieti, oricum este peste planurile mele, nu am crezut niciodata ca o sa fac 2 copii! Sunt casatorita a doua oara, un baiat cu primul sot si bebe cu al doilea. Nice, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia0606 spune:

Buna dimineata gemenutzelor!
Ce mai faceti astazi? Cu ce va mai laudati? Eu tocmai am facut o noapte alba pt. ca Alex, puiutul lu' mama tocmai si-a spart capul asta noapte! Si pana pe la 12 noaptea am umblat pe la spitale. Of! Am plans amandoi acolo!

VA MULTUMIM DIN SUFLET PENTRU VOTURI!
Si va rugam frumos sa nu ne uitati si astazi!

Felicia si Alex-vedeta cu capul spart


www.babiesonline.com/babycontest/vote.asp" target="_blank">VOTATI AICI CU ALEX E. pentru finala concursului!

http://www.babiesonline.com/babies/a/alex2003
http://community.webshots.com/user/felicia0606

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pnt_loredana spune:

Gata, votat si astazi!!
Imi pare rau pentru piciul tau, dar cum a reusit sa-si sparga caputul?

LORI & ALEX

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

L-am votat si eu pe Alex.Succes! Cum a reusit sa-si sparga capul? Saracutul, mi-e asa mila de el.
Liliac1, poti sa-i vezi pe cei doi baieti ai mei. Frumosi? Eu zic de cel mare ca l-am facut frumos si acum el s-a uratit. E hippie sau rapper sau ce o fi ca mereu avem discutii. Are cercei in urechei si in buza!
Poze

http://community.webshots.com/user/bebeluc2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

enik Gata, esti de-a noastra!!!
bebelucMai, nu cumva ai furat poza de la baiat in care apare cu iubita lui???? Cum, tu esti aceea??? Nu pot sa cred! Daca nu semana cu tine spuneam ca-i trucaj, ceva!
Cat despre Galati....DA, aici m-am nascut, aici traiesc deocamdata si sa nu carecumva sa treceti pe aici si sa nu ma anuntzati!!!
felicia Cum s-a accidentat fotomodelul????? Of, Doamne, n-au prevazut astia posibilitatea de 2 voturi pe zi pentru accidentati???
Ce mai faceti?? Cum va simtiti azi???

Mai, voi cum reusiti sa administrati banii?? Ca io iar am primit observatii ca am dejtele prea rare!! Intr-adevar, sunt mai risipitoare dar nu am reteta pentru a fi altfel!

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

Votat Alex mic si nazdravan!
Liliac, m-ai lovit unde ma doare mai tare la faza cu banii. Mai, imi fac numai liste si listute, ii impart pe caprarii pana ma gasesc, si tot raman fara bani. Acum se apropie si botezul Biancai, pe 5, ne costa o gramada de bani, si in loc sa-i inmultim pe cei pe care ii avem, parca se raresc! Fetelor, daca puteti, astept sfaturi in sensul asta. Am zis ca dupa botezul Biancai voi incepe sa pun banii in plicuri separate : pt. cheltuielile casei (lumina, intretinere, telefon), pt. mancare., pt. copil s.a.m.d. Daca nici asa nu merge.....
In alta ordine de idei, copilul meu nu mai vrea sa manance! Disper deja! Pediatra zice sa o las in pace, dar cupilu' mananca doar 300-400 ml de lapte pe zi, in loc de aprox. 700, cat ar trebui!

Ioana si Bianca pui (22. dec. 2004)

http://photos.yahoo.com/ioana_du

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik spune:

Buna gemanutele, votat si azi pt bebe ,sper ca nu e prea tarziu.
Pupici Eni.

Mergi la inceput