Unde-mi fac album????

Unde-mi fac album???? | Autor: ANDREEABANICA

Link direct la acest mesaj

Bai ori sunt chioara ori sunt chioara.....vreau si eu sa-mi arat comoara si nu m-am prins nici acum cum se procedeaza.Cum ati facut cand v-ati facut album.Va rog ajutati un chior!!!!!!

Andreea Banica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Andreea, te duci in stanga ecranului, si apesi pe "Album foto". Apoi iti apare ceva de genul "editeaza albumul tau" si de acolo, sigur te vei descurca, sunt indicatii care sa te ghideze. Mai poti pune o poza in "Profilul personal" (tot in stanga), la paginuta desprecopii.


Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Albumul de pe DC poti sa-l faci doar dupa ce mai stai un pic...tre sa ai rabdare, sa fii un pic mai veche, din cate stiu eu. Totusi, poti sa-ti faci un album pe www.webshots.com Acolo iti facu in cont, descarci pozele, copiezi link-ul cu pozele la semnatura si gata.

Serban

cazut la datorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

contul de album poti sa il faci la 30 de zile de la data inscrierii tale pe site. Adeca tu ai devenit membru pe 21 ianuarie, pe 22 februarie vei putea sa-ti faci album.

Dupa cele 30 de zile procesul decurge cam asa:

Ca sa pui in album pozele intri in stanga pe "album foto" / editeaza albumul tau / pune poza pe server / "browse" din propriul computer fotografia dorita si apesi trimite. Fotografiile nu trebuie sa depaseasca 100 kb.

Daca apar probleme poti contacta moderatorii.

Si mai fac o paranteza: evita te rog exesul folosirii literelor mari. Pe internet acestea inseamna ca tipi la interlocutorii tai.

nota din Regulament: 10. Nu abuzati de majuscule, culori, marimea textului
Nu abuzati de majuscule. Pe internet MAJUSCULELE sunt echivalente strigatelor (zbieraturilor). Nu abuzati de culori si nici de marimea literelor

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEABANICA spune:

Va multumesc!Freia am citit regulamentul dar am uitat,imi pare rau nu am intentionat sa tip la voi.Uite sunt cuminte si am modificat.

Andreea Banica

Mergi la inceput