Dormiti/ati dormit in pat cu bebelushii dvs?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Noaptea doar ocazional doarme cu noi. Dar ziua adoarme la noi in pat in timp ce o alaptez. Cred ca fiecare face cum se simte mai bine.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

da!de multe ori.din multe motive!uneori eram atit de obosita ca adormeam in timp ce il alaptam.azi noapte de exemplu am dormit citeva ore in patul lui Kristian,pt.ca a fost foarte agitat si s-a trezit de nenumarate ori.iar acum sint amortita,dar...mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

baiatul a dormit cu mine pana tarziu,acum ia luat locul sorasa

teodorade angi pangi28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns susur spune:

M-am razgandit, nu mai sunt pro " family bed" ca asta mare m-a data afara ca vrea sa doarma cu ta'su iar eu dorm ca o mata rebegita pe unde apuc .Asta nu e viata, nu e trai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Mai Susur sa stii ca asa e si la mine. Ma rog, noi suntem singure de vreun an si dormim in patul MEU. Eh bine, de vreo doua saptamani o cam deranjez! Imi da picioare sa ma dea jos din pat, pai e normal asa ceva? Unde naiba sa ma duc? In patutul ei???

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns incognito spune:

Nu am dormit in acelasi pat niciodata.In aceeasi camera,da.Se intimpla si acum in aceeasi camera.Inca ma tem sa-i las singuri noaptea.Am ramas cu grija asta poate pentru ca i-am nascut prematur si au fost tare bolnaviciosi.

Incognito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxie spune:

In general nu, dar daca suntem plecati pe undeva in vacanta, unul din ei, depinde care e mai agitat si nu are chef sa doarma in patutul portabil, doarme cu noi in pat. Acasa foarte rar, si nu intreaga noapte, mai doarme fetita cu noi daca a visat urat. I-am invatat pe ai mei sa doarma singuri in pat de mici, seara le dau biberonul, le sting lumina, si au adormit. La pranz mai greu adorm ei, ca e lumina, si uneori trebuie sa insist, dar tot singuri dorm.

Roxie, bubulutza Denisa (23 decembrie 2005)si bebe Mihnea Sebastian (11 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ocazional am luat-o cu noi in pat. Fie cand eram prea obositi, fie cand mergem pe undeva in concediu si nu mai caram patut dupa noi. Dar Mariei nu-i place cu noi in pat, se foieste, nu-si gaseste locul, nu are loc de noi. Doarme infinit mai bine in patutul ei. Momentan dormim toti 3 in aceeasi camera, asta pentru ca Maria e foarte sperioasa si daca se trezeste noaptea si se vede singura, e jale.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rasfatzata spune:

cand a fost un bebe si alaptam,zilnic apoi de la 3 ani incet stateam k ea pana adormea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Ocazional doarme cu noi.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=22" target="_blank">Votati-ma
IAR POZE
tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput