Recomandare medic cu care sa nasc

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

De acord cu Ionela. Maternitatea CFR2 este cea mai faina din Bucuresti, medicii sunt foarte buni( fiind putini e imposibil sa nu ii remarci), iar asistentele sunt super dragute si asta fara sa astepte nimic.


Crinuta si Rayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Luminita te-ai hotarat unde si cu cine o sa nasti?


Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscoto spune:

Draga Luminita,
Eu ti-o recomand pe Dna Dr Luminita Dima de la Spitalul Polizu. Este un medic extraordinar de bun. Mi-a urmarit sarcina lunar, ultima luna saptamanal, iar la nastere ce sa-ti spun nu s-a miscat de langa mine pana nu am nascut(apa s-a rupt la ora 6 dimineata si am nascut la 6:30 dupa amiaza). La ultima ecografie pe care am facut-o medicul de la ecograf mi-a spus ca puiul meu are cordonul esarfa in jurul gatului si sa fac cezariana. Dna doctor m-a ajutat sa nasc normal cum am vrut initial cu anestezie peridurala. Am nascut un baietel de 3.500 kg, 54 cm, nota 9 din cauza cordonului si vreau sa-ti spun ca operatia de "jos" este facuta ca la carte. Daca ai urmarit emisiunile de la prima tv despre nasteri cu siguranta ai vazut-o si pe dna doctor. Acum avem 3 luni si 26 zile de la nastere si suntem bine amandoi.
de la Mihaela mama Alexandru(07.10.2004)

piscoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

Mey!
Si eu recomand pe dr. Tutunaru. Am nascut cu el, nu te lasa sa te chinui si e si glumetz...stii cat conteaza?
Are o echipa minunata la Spital Elias, dupa nastere vei avea pe bb in salon(daca vrei),

INCEARCA!!! Sunt multe fete care au sunat si au ramas la el.
E super!

Gabriela si Mariuca


Ce bine ca esti...ce mirare ca sunt!

Mergi la inceput