Recomandare medic cu care sa nasc

Recomandare medic cu care sa nasc | Autor: lulu75

Link direct la acest mesaj

Va rog frumos sa-mi recomandati un medic bun (in Bucuresti) care
sa-mi urmareasca sarcina si cu care sa nasc. Va multumesc!

Luminita 9 saptamani




http://photos.yahoo.com/lumylorv

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Ti-l recomand pe domnul dr.Tutunaru, de la spitalul Elias. Este un SUPER OM. Nu l-am cunoscut personal, dar i-am pus cateva intrebari pe site-ul dansului(reclama) si mi-a raspuns imediat. nu stiu cati doctori fac asta pentru pacienti. este de admirat seriozitatea cu care trateaza fiecare caz in parte. anul asta dorim si noi un bb si sigur voi merge la dl.dr.Tutunaru.

sarcina usoara si bb-eu frumos si sanatos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Eu ti-l recomand pe dr Nayel de la CFR2. Mi-a urmarit sarcina si m-a operat foarte bine ( cezariana). M-am refacut foarte, foarte repede.
Un dr foarte bun si sufletist.

Crinuta si Rayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

La cantacuzino ,un om deosebit Dr Toma Adrian,ti-l recomand cu toata caldura

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clio spune:

Sunt pacienta dr. Tutunaru-Elias.Ti-l recomand din toata inima!!!!Este super, super, super, super atat ca om cat si ca medic!!!!!!!!!

Clio si bebelusa +28

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Cum pot lua legatura cu ei? Sun la spital si ma programez, sau aveti un nr. de telefon?

Luminita 9 saptamani




http://photos.yahoo.com/lumylorv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgescu oana spune:

Eu am nr de telefon al domnului doctor dar poti sa mergi si la spital si sa-l cauti.Daca te intereseaza nr da un PM

Oana si Maria Alexandra(17.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Votez si eu tot cu Dr. Nayel de la CFR2. Are si cabinet particular in Drumul Taberei. Eu am nascut cu el (prin cezariana - necesara, nu la cerere) acum 5 ani si jumatate si acum imi urmareste cea de-a doua sarcina. Sunt foarte multumita de el. Este un foarte bun profesionist si um om sufletist, combinatie mai rara in ziua de azi.
Daca ai nevoie de numere de telefon sau adrese da-mi un PM.
Sarcina usoara!

Roxana, Mariuca (5 ani si jumatate) si bebe din burtica s. 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Dr Badiu are cabinet pe la piata Alba Iulia, e aproape de iancului. se ajunge in 20 de min cu 104. E un medic f f bun, la spitalul Universitar.
Lulu, noi cred ca stam vis-a vis!!!

Sabina si Sofia Galagia
www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?sqldtl=834" target="_blank">Poze cu noi

Cele mai frumoase fete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns folliana spune:

Buna,
ti-o recomand cu mare caldura pe doctorita Nicolicea de la Municipal. Este o femeie extraordinara si, cel mai important, nu conteaza banii foarte mult. Oricat i-ai da (putin sau mult) te treteaza la fel de bine. Iubeste enorm copii. Eu am nascut cu ea acum 1 an si 6 luni si de fiecare data cand ma vede ma intreeba de fata (pe care a vazut-o de 4 ori pana acum) pentru ca mereu imi cere sa trec cu Mara pe la ea.

O gasesti la Policlinica Academiei joia intre 16-19 si sambata 9-12 cu programare la 312.01.72 (este strada cu Pizza Hut de la Universitate).

O recomandare.
Viziteaza mai multi doctori inainte de a te "stabili" la unul. Ramani la cel cu care "rezonezi" si in care simti ca ai incredere.

Succes si... nastere usoara.


floriana&mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

eu am nascut tot la cfr 2, nu-ti mai spun numele doctorului - un medic excelent- c-o sa te bagam in ceata... Daca vrei neaparat da-mi un pm. Oricum iti recomand din toata inima maternitatea - conditiile si personalul de acolo. Daca nu te-ai hotarat inca, te sfatuiesc sa alegi un medic cu care sa nasti acolo - nu se compara cu nici o alta maternitate din Buc.
Succes si nastere usoara!!!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput