Copii nascuti in 1994

Copii nascuti in 1994 | Autor: marinaa

Link direct la acest mesaj

Diana Alexandra 07.07.1994

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Alexandra Maria- 8 septembrie 1994
E in clasa a patra si are deja fitze de domnisoara.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Craciun 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vic spune:

Daniel - 11 decembrie 1994

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craluca spune:

Alexandru - 23.01.1994

Mama Raluca, baiat Alex si copilita Ioana
http://community.webshots.com/user/craluca100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meri-lou spune:


Andrutza 25 aprilie 1994

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana05 spune:


Otilia - 21 iunie 1994

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Mamicilor, cum va descurcati cu scoala? Cine e clasa IV-a? Da-ti examene?
Mai scrie cineva aici sau deschid alt subiect despre examenele clasei a IV-a?


www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinaa spune:

Buna,

Chiar ma intrebam ,oare nu sunt mamici al caror copii sunt nascuti in 1994?
Si noi suntem in clasa a 4 -a .Am dat o simulare de examen in luna decembrie si stiam ca urmeaza pe tara acum in mai dar n-am mai auzit nimic.
Saptamana asta avem sedinta cu invatatoarea.Poate aflu ceva despre intrarea in clasele speciale ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Si noi avem sedinta luni tot pe tema asta. Sper sa aflam mai multe ca pana acum nu stie nimeni nimic sigur.
Au fost niste examene nationale cam prin luna aprilie, dar nu s-au dat in toate scolile. Fata mea nu a dat dar or sa dea saptamana viitoare unul din cele trei examene care s-au dat.
Pe mine ma ingrijoreaza vantul asta de vacanta care bate inca di-nainte de Paste pe la fata mea pe la scoala. O tin numai in excursii, proiecte la stiinte, vizite ale copiilor de la gradinita, vizite ale copiilor din tara (Campulung moldovenesc, cu ocazia incondeerii oualor).... orice numai scoala nu si foarte putine teme acasa. Acum cand se apropie examenele parca nu le mai arde invatatoarelor sa faca scoala.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meri-lou spune:

Buna mamicilor ,
Bine cel putin ca va cheama la sedinta ! Ce v-au spus, se mai dau testele ?? Ca la Andruza la scoala e liniste totala, invatatoarea nu stie nimic ! daca va vine sa credeti. Testele care s-au dat in 16 martie le-am scos de pe internet si Andruza le-a rezeolvat f. usor, dar nu stiu ce o sa se intimple pina la sfirsitul anului. Cind se vor da testele , habar nu am ! Daca stie cineva, sa-mi spuna si mie , va rog. Deloc nu-mi place cum se ocupa invatatoarea de ei, mai ales acum spre sfirsitul anului . Mai ales ca am auzit ca se formeaza o clasa de ebgleze intensiv, si ca s-ar da un fel de test pentru copii care vor sa intre acolo . Pe la voi cum este ??
Va pupic pe toate cu copii in clasa a IV -a .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Nici la noi inca nu se stie nimic sigur cu privire la componenta claseor a V-a. Au dat teste si la mate si romana dar inca nu se stie daca vor fi clase mate-engleza si romana -engleza, sau doar engleza si atat. La engleza dam luni pe 13, tocmai cand nu-i mai arde nimanui de scoala. Deja au inceput cu repetitii pentru serbare de nu-i mai sta mintea la invatat.

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
Ica tunsulica

Mergi la inceput