Si ce daca suntem rate?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

mac mac mac
ratza cu diploma
(io vreau sa fiu aia care o imita pe Marilyn Monroe poooooooooooot???)

Elena si Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Oare cum a descoperit ca chiar sunt rata.(mergand ceva de genul rata din cauza la).Eu vreau sa ii dau un premiu aceluia care a zis asta si as vrea sa-l intreb cum am sa devin in viitorul apropiat ca poate prezice bine si eu chiar vreau sa stiu.
Rata cea mai rata marilena.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anderra spune:

O sa radeti, da yo cand eram mica aveam un vis in viata: sa fiu rata .Atat de nostime si simpatice,diverse culori..si tantzoshe..cum merg ele pe ulitza,mandre tare ...si dand din coada.
Uite ca azi visul meu devine realitate,so:
Sunt Anderra si sunt ratza!!
Pupici,

Anderrusha

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

mac-mac hihihi suntem ratuste..

------------------------
poze cu Bandit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamicaluitheo spune:

hello..canada esti pe receptie???

da si linku asta sa le cada "machoiala" din creieri


Andreea mami lui Theo & Florin poze


Salvati-l pe Mihaita!
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38225

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Merci, qsar !
M-am impacat cu statutul meu de ratza !

Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_io spune:

hehe...kiar ma miram ca v-atzi suparat pe apelativul asta...shi ma intrebam daca nu a observat nimeni cat de simpatice sunt ratzushtele...nu atzi observat ca nu i-a lasat inima sa ne compare cu vreun animal uratzel shi antipatic?
iar in alta ordine de idei, majoritatea barbatzilor nu ishi recunosc slabiciunile...mi se pare ca pe forumul cu pricina au shi comentat la adresa masculilor care doar se lauda, shi de fapt habar nu au sa ishi satisfaca partenerele...ratzushte :)))))
le-a picat pleashca un subiect de care sa faca haz...ca sa va treaca de suparare, ar fi bine sa abordam cam in acelashi fel, adeka cu umor shi cu simtz critic, performantzele partenerilor noshtri (deh, nu ne lasa inima, dar nu e nevoie sa vorbim kiar de ai noshtri, ci despre ai altora, despre care am auzit alea-alea), sa vedem daka le mai da mana sa se bage in supika noastra:P, cand se vor vedea desfiintzatzi...io, de pilda, am intalnit unu' pe care la 5 minutzele dupa ce l-am cunoscut mi-a povestit toata situatzia lacrimogena dintre el shi pretena lui aflata in strainatate...care nu lucra, avea bani din nu se shtie(?) care sursa, l-a tzinut la ea o gramada, iar el, cand a aflat ca avea un "sponsor", tare de tot s-a atacat...pei de unde credea el ca avea fumeia bani de stat acolo shi de invitat iubitul la ea shi de intretzinut, daka nu lucra? shi a ashteptat destainuirea ei??? in ce fel sa il cataloghez pe omu'? ratzoi? pei nu, ca nu am auzit ca ratzoiul sa fie un etalon al prostiei...zicetzi voi ceva despre alta faptura, dar avetzi grija sa nu lezatzi bietul animal...
va pupacesc de zor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Cand o sa am timp, o sa mai scot de la incubator si alte oratanii pentru ograda DC.


Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana spune:

Eu sunt puiutz de gaina, dar tot prin ograda pe acolo...
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:



Chiar asa...Si ce daca?
Da de ce tocmai rate? Ca se vorbeste mult, ca avem subiecte multe si frumoase, ca suntem multi si macaim de zor?
Sac!!!!

Geani&pui de om

Mergi la inceput