Carti on line in romaneste

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happyalex spune:

Dragutelor , va pup!!
Nu se vor supara sotii vostri cand veti ajunge asa ? Ca eu cam asa sunt , nu ma mai pot dezlipi de calculator ...

Happyalex

"Fa-ti datoria oricand; totdeauna va fi cineva care sa te vada : tu insuti." - Nicolae Iorga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Oameni buni, cum se procedeaza pe cartionline? Ca nu ma descurc de loc...Se gaseste, oare, pe aici o persoana milostiva sa-mi dea o mina de ajutor? (eventual pe PM).
(eu apas pe carte si mi se deschide fereastra cu "rapid share", unde ma pierd cu totul...)


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by iileana

Oameni buni, cum se procedeaza pe cartionline? Ca nu ma descurc de loc...Se gaseste, oare, pe aici o persoana milostiva sa-mi dea o mina de ajutor? (eventual pe PM).
(eu apas pe carte si mi se deschide fereastra cu "rapid share", unde ma pierd cu totul...)


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details



bre, esti culmea!
dai varianta free (ca te intreaba!) si apoi astepti putin sa se incarce

URMEAZA INSTRUCTIUNILE!

ps: io acu is la stapanul inelelor! bey, si dostoievski! si cartarescu!

Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)



mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by Happyalex

Nu se vor supara sotii vostri cand veti ajunge asa ? Ca eu cam asa sunt , nu ma mai pot dezlipi de calculator ...


si soti, si copii, si bunici, si treaba care e de facut... toti se uita chiorash-chiondarash!

Frumusetea va mantui lumea. (Dostoievski)



mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004) - i-am tuns!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Multumesc mult.


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

huuuuuuaaaaaa!
happyalex!

Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Llaura spune:

Dragutzele, dar cartea lui Gheo, "Adio adio patria mea cu i din i, cu a din a" nu o aveti? As arunca si eu un ochi pe ea, ssunt curioasa...
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

Beyyy, luminati-ma si pe mine.....la mine site-ul nu merge...cica este inchis permanent...asta s-a intamplat sau nu stiu eu unde caut?
Vreau si eu in link corect, plzzz!


I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ManyHope spune:

www.cartionline.lx.ro/" target="_blank">http://www.cartionline.lx.ro/ asta merge?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happyalex spune:

quote:
Originally posted by carmenutza

Beyyy, luminati-ma si pe mine.....la mine site-ul nu merge...cica este inchis permanent...asta s-a intamplat sau nu stiu eu unde caut?
Vreau si eu in link corect, plzzz!


I Was Borned Intelligent, But Education Ruined Me!



Carmenutzooo,

mai sus am pus o lista de link-uri! toate functioneaza, cel putin eu le-am vizitat pe toate !! Mai incearca!

Si mai luati de aici un "bonus"

http://www.povesti.com/gratuit/index.shtml

Va pupicitesc,

Happyalex

---------------------------------------------------
"Fa-ti datoria oricand; totdeauna va fi cineva care sa te vada : tu insuti." - Nicolae Iorga

Mergi la inceput