Carti on line in romaneste

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Lorelei -

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

S-a redat publicului biblioteca online de la Polirom!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wantoknow spune:

fetelor sunt disperataa vreau Harry Potter si pocalul de foc ca acusi termin vol. 3 si nu am vol.4 va roooooog .....
multumesccc multt
p.s. e-mailul pe PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta spune:

fetelor, va rog din suflet, ajutati-ma sa gasesc site-ul care a fost postat la acest subiect cu carti online.
era un site personal, cu destul de multe titluri. ori nu-l mai vad eu, ori a fost sters. va rog mult, ajutati-ma sa-l gasesc!

Alina si Alexandra
poze alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

si eu caut de cateva zile si nu gasesc, dupa cate imi aduc aminte acest subiect era mai lung
vreau si eu cateva carti si nu le mai gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Va reamintesc ca desprecopii.com nu incurajeaza practicile ilegale sau discutiile care ar duce la incalcari ale legii. Fie si-n numele culturii. "Imprumutul" privat de fisiere este ilegal (incalca legea drepturilor de autor) si este complet diferit de vizitarea librariilor si bibliotecilor virtuale. Va rog sa purtati aceste discutii prin intermediul mesageriei private sau e-mail altfel ma voi vedea nevoita sa sterg (din nou) postarile care nu tin seama de acesata rugaminte/recomandare.


Multumesc,
Q, moderator.


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Fetelooooor! S-a redeschis cartionline!
Ie-te-l colea:

http://forum.cartionline.org/

La ataaaaac! Io ma fericii cu "Jurnalul fericirii" si "cel mai iubit dintre pamanteni" . Bafta la vanatoare. Sper sa nu ma spanzure Q...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Intr-adevar s-a deschis forumul de la cartionline.org, dar eu nu am mai gasit nici-o "carte". Poate nu mai vad bine. Daca cineva a avut "ochi" mai buni, sa-mi spuna si mie (chiar si pe PM). Pleaseeeeee!!



Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

quote:
Originally posted by Steluta

Intr-adevar s-a deschis forumul de la cartionline.org, dar eu nu am mai gasit nici-o "carte". Poate nu mai vad bine. Daca cineva a avut "ochi" mai buni, sa-mi spuna si mie (chiar si pe PM). Pleaseeeeee!!



Steluta.


vreau si eu

Mergi la inceput