Carti on line in romaneste

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns firicel spune:

Si inca un website:
http://www.romanianvoice.com/culture/index.html
Aici gasiti cateva basme ,teatru si schite,melodii vechi romanesti,poezii multe-traduse in cateva limbi plus cateva "Momente vesele" cu Toma Caragiu,Amza Pelea si Birlic ,poezii recitate de Nichita Stanescu,colinde interpretate de Hrusca....si multe altele.Sper sa va placa!





Paginuta noastra

http://community.webshots.com/user/firiceloana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Fetelor, va multumesc, sunteti niste scumpe!

--------------------

Andra
Nunta noastra Noi
Ziua Andreei
Intre romani
SARBATORI FERICITE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

Fetelor, adresa site-ului s-a mutat acum vreo 2-3 saptamani la:
www.cartionline.com ! Chiar ma mir ca voi reusiti sa intrati, ca eu nu mai reusesc pe adresa lor veche. Eu stiam adresa tot de pe aici de pe DC si gasesc site-ul extraordinar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by pisi-pis

Fetelor, adresa site-ului s-a mutat acum vreo 2-3 saptamani la:
www.cartionline.com ! Chiar ma mir ca voi reusiti sa intrati, ca eu nu mai reusesc pe adresa lor veche. Eu stiam adresa tot de pe aici de pe DC si gasesc site-ul extraordinar.




Intr-adevar este un site !!!!!!!

Multumim!!
Steluta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:




La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Ma gandeam si eu-cu umilinta- oare n-ar fi bine sa avem o rubrica aici pe DC cu linkuri utile?....Site-ul asta n-ar face concurenta ci ar ridica nivelul intelectual al membrilor DC:)
Spuneti-mi ce credeti, poate facem o cerere la admin, sau propuneti si alte tipuri de linkuri...
Nu de alta, dar uite, noi acum stim de ele, dar subiectul se va scufunda in uitare, iar noii veniti nu vor avea acces la informatia asta.

I have found the enemy:it's us!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi-pis spune:

ANDRUSHKA, ai mare dreptate. De exemplu despre carti a mai fost un subiect www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=32439" target="_blank">Biblioteci online, schimburi de carti, dar s-a pierdut prin arhive. Si a fost si un subiect despre tot soiul de linkuri utile, dar nu l-am salvat. Pacat ca nu a fost facut subiect fierbinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Voi sustine si eu propunerea cu link-urile catre bibliotecile virtuale, si, de ce nu, catre radio-uri, ziare, reviste culturale... Dar cred ca ar trebui sa mai avem putintica rabdare, stiu ca admin are foarte mult de lucru la alte proiecte, deja demarate. Bine?


Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Multumesc din suflet ! Mi-ai facut ziua mai frumoasa...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput