Recomandari spit. Polizu

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

MIQUELLE - sa ai o nastere usoara si un prunc sanatos si frumos!


quote:
Originally posted by Miguelle

Sasha, am ramas la d-na Dima dintr-o intamplare si apoi din instinct (imi alesesem alt medic la inceputul sarcinii). Mi s-a parut foarte sincera si calda. Trebuie sa nasc zilele astea asa ca sper sa fi facut alegerea buna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sasha.p spune:

Iti tinem pumnii sa nasti usor si repede si te asteptam inapoi sa ne povestesti.
Ai grija de voi.


Anca si BB Sasha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hanelore spune:


Cami, si eu nasc cu dr. Herghelegiu. Poti, te rog sa-mi spui dc tu ai nascut normal sau prin cezariana?
Iti multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miguelle spune:

Am nascut!
D-na Dima este cat se poate de OK, spitalul este OK, singurele retineri le am in privinta neonatologilor, care au lasat bebeul sa urle de foame 2 nopti - nu aveam decat putin colostru, absolut insuficient pentru fata superflamanda, iar ei au insistat sa nu-i dea nimic altceva. Acasa i-am dat completare si a dormit fata noaptea (si maica-sa!).

Sanatate la toata lumea! mai scriu mai multe alta data, mergem la culcare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Dr Petrache. Un OM si un Medic extraordinar.

Andra,de printesa (15.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tmihaela spune:

Despre doctorita Sai Claudia ce puteti spune?

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutz@ spune:

Ce imi puteti spune despre Dl. Dr. Ionescu Octavian de la POLIZU?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hanelore spune:

Poate ca dr.Herghelegiu e un bun profestionist, nu contest acest lucru pentru ca nu am avut probleme mari ca sa pot sa spun ca a contribuit la bunul mers al sarcinii.
Insa va pot spune ca am fost monitorizata de dansul pe tot parcursul sarcinii, stabilind inca de la inceput (de comun acord) ca voi naste prin cezariana, astfel incat cu o saptamana inainte de termen, sa-mi spuna ca nu es poate! Nu as vrea sa stiti ce perioada dragutza a urmat pentru mine si cam cate ore am dormit pe noapte.
Mi s-a parut o mare josnicie sa ma anunte \tocmai atunci. Si asta nu a fost tot. El urma sa mearga la o conferinta si eu uram sa nasc in perioada aceea. Noroc ca am aflat de la alte persoane.
In tot cazul ...am schimbat doctorul.
DPDV uman e 0. Nu are cuvant, am fost foarte dezamagita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaC spune:

dar despre dr. alina dascalu stie cineva? a nascut cinceva cu dansa? va rog mult. sunt insarcinata in 3 luni si jumatate si vreau sa-mi aleg din timp un doctor bun ca sa nu am surprize
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Dar de Dr Dana Oprescu stie cineva ceva?

Anca 16+

http://community.webshots.com/user/ancaspiri

Mergi la inceput