Recomandari spit. Polizu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anchi spune:

dr. Magda Petrache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flori Matache spune:

Dna dr. Magda Petrache

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim spune:

Doamna Doctor Magda Petrache este un om deosebit si pot spune ca m-a ajutat mult si in perioada sarcinii si cu nasterea. O recomand cu cea mai mare caldura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciupercar spune:

Dr. Suciu!
Am nascut cu el prin cezariana.
Mi-a raspuns la tel si la ora 2 dimineata!
Iar la spital, a rezolvat orice problema aparea, chiar si cele legate de copil.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino spune:

Mie Dr Suciu Nicolaie mi-a lasat un gust amar... N-am nascut cu el,dar am fost pacienta lui timp de 6 luni in care m-am simtit tratata ca ultimul om...Si nu altundeva decat in Cab lui privat...

Coca 27 saptamani si dragalasa - Dr. Ion Ionut - Giulesti
http://community.webshots.com/user/cocolino131

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

Dr. Suciu Nicolae!
Am fost pacienta lui timp de 2 ani si jumatate, am nascut cu el, m-a tratat intotdeauna foarte bine (mie imi place sa fiu rasfatata indiferent de catre cine) si lui ii datorez minunea care se numeste Sonia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaP spune:

Dr. doctor (fosta)VERMESAN ADRIANA, actual CIUVICA ADRIANA. Eu am nascut cu dansa acum un an si acum sunt din nou insarcinata in 32sapt si sarcina imi este urmarita tot de dansa. Ne intelegem super si pot sa-i pun orice "stupida " intrebare fara sa-mi fie rusine si gasesc mereu raspuns la toate problemele legate de sarcina.
Diana&alexa1an si 3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Cu dr. Alma a nascut vineri prietena mea si copilul a murit (malformatii multiple depistate in luna a sasea dar neinvestigate corespunzator). Mamica bebeului nu isi da seama cum de s-a putut intampla asta cat timp a mers la control din 2 in 2 saptamani. Gratiela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vanessa ionescu spune:

dr Mihailescu gheorghe (Centrul medical Batistei @ Polizu). e dr. meu de aproape 10 ani si ii datorez foarte mult. am nascut al doilea copil de curand cezariana. e cel mai minunat Om

Vanessa, Andutu (30.07.1997)si Catalin (13.06.2004)
http://community.webshots.com/user/vanessaionescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Eu am nascut cu Dr.Suciu si am fost foarte multumita de modul in care s-a purtat cu mine.Am mers la cabinetul sau din luna a 2a si nu m-a deranjat aglomeratia de acolo.Daca am avut intrbari mi-a raspuns intodeauna la ele,inclusiv pe mobil,chiar si la ore tarzii.Mi-a placut calmul sau ,nu e genul care sa te bage in sperieti,e un om echilibrat.La spital toata lumea m-a tratat foarte bine ,desi nu prea le-am dat bani,am stat intr-o rezerva cu fetita dupa ce am nascut;e foarte curat in spital...Si ce e mai important,vine la orice ora,daca e sa nasti,nu-si inchide mobilul noaptea.Prietena mea a nascut prima oara cu el,si acum,la al doilea copil,tot la dumnealui merge.Eu cred ca fiecare medic este bun,conteaza sa se potriveasca cu firea noastra,fiindca si ei,oricat de competenti ar fi,nu sunt Dumnezeu si pot sa aiba scapari.Irina si bb Iinca(26apr04)
"Toti traim sub acelasi cer ,dar nu toti avem acelasi orizont."

Mergi la inceput