Nasterea unui pestisor....

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Ana-Claudia, frumos nume ! La multi ani, Ana !
Felicitari si matusei pentru cea mai frumoasa nepotica !

Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)


Paul are nevoie de noi:
http://www.ana-design.ch/paul/paul.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

foarte frumoasa poveste,sa-ti traiasca pestisorul !!!

Elena si pisicutza Amelie
poze Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Sa va traiasca micutza Ana-Claudia, si sa va aduca multe bucuri.
Anuska frumoasa poveste ...


Gabbriela & Julian web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Dragele noastre, deoarece mamica de pestisor nu are acces la internet, imi iau eu libertatea de a va anunta, cu mandrie si mare bucurie, ca, de vineri dimineata, 8.10.2004, ora 00:20, Anuska este si mamica de balantica!!!!!

Teodora e frumoasa, a avut 3700 gr si 54 cm la nastere, e o mica papusa! S-a nascut cu o claie de par ciufulit. Ana (pestisorul ), cand a vazut-o, a intrebat: "auzi, mami, da' cine a tuns-o asa?"

Povestea nasterii papusii o sa v-o spuna mamica ei, atunci cand o sa poata! Oricum, o mai felicit si eu aici, inca o data, si ii doresc fetitei multa sanatate si mult noroc in viata!! A venit pe lume intr-o familie minunata, sa-i tina Dumnezeu in grija Lui!!

PS Am spus ca va anunt cu bucurie - pentru ca si Ana, si puiul mic, sunt nepotelele mele, mamica lor fiind surioara mea! Si cu mandrie - pentru ca ma mandresc cu bebelusha care va fi finuta mea, Teodora!!!

"Nu crede in minuni; lasa-te in voia lor!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cybip spune:

Felicitari [ b]Anuska[/b] pentru nasterea micutei Teodora, va doresc sanatate si fericire! si tie refacere usoara.

Monica 38 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aalina spune:

Felicitari si sa va traiasca!!!

http://community.webshots.com/user/aalinador

Mergi la inceput