Cind ati avut prima experienta sexuala?

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rodos spune:

la 16 ani credeam ca sunt indragostita (defapt chiar eram pt varsta aceea)... mai bine mai asteptam un pic, dar dorinta de a te integra, curiozitatea si "marea dragoste" si-au spus cuvantul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

17 ani si jumatate
si mi-as fi dorit sa nu regret..nu prea am regrete in viata, dar asta regret, tipul nu a meritat.. asta e...a trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

la 19 ani...si desi nu mai sunt impreuna cu baiatul respectiv...ii ofer -virtuale desigur, pentru rabdarea pe care a avut-o cu mine atunci.
chiar daca ,ulterior, lucrurile au evoluat prost in relatia noastra si am ajuns la despartire dupa 5 ani...ii sunt recunoscatoare pentru faptul ca m-a invatat sa-mi descopar sexualitatea si sa fiu dezinhibata in pat...si nu numai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamabear spune:

Prima data a fost pentru mine la 21 de ani si un pic in noaptea/ dimineata nuntii, cu sotiorul meu iubit, cu care sper sa raman impreuna pentru tot restul vietii mele.

Ana-Maria mami de 4 poznasi: Ioan(5.05.2000) ,Alexandru(8.04.2002), Maria(7.04.2005) si Stefan(25.06.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisuletzul spune:

Partea draguta e ca "suntem in crestere in anumite zone" pana pe la 25 ani....si femeia infloreste la 30 ani.....atunci ajunge pe culmile cele mai inalte ale orgasmului! Pana atunci experimentam:)))

Eu mi-am inceput-o la 17ani pt ca asa am simtit....nu are rost sa incep sa ma numesc naiva sau sa dau tot felul de explicatii...pt ca si acum la 23 ani tot asta spun "asa am simtit"!:)
Culmea culmilor este ca la 3 saptamani dupa m-am despartit de tip,pentru ca am realizat ca mai bine ne sta in postura de amici decat de iubiti!Astazi suntem prieteni f buni si ne sfatuim foarte mult!
Oricum se zice ca femeia este foarte retinuta in ceea ce consta relatile ei sexuale...pacat, pt ca toate am fost constiente de ceea ce am facut

6+



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mealca spune:

s-a intamplat putin inainte sa implinesc 21 de ani, el avea 23 si eram amandoi virgini. au trecut mai bine de 2 ani si nu sunt putine zilele in care parca abia ne-am cunoscut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

03.09.2006,ora 09.00...cu cel ce imi e acum sotz....aveam 21 de ani...el 22...asa am simtit...asa am vrut...nu imi pare rau...doar vedeti ce printesa am acum....a meritat sa astept..pe cel ce il voi iubi pana la moarte.



Mariuca acasa la buni 20.04.2010
cum s-a nascut broscutza mea
" Sunt o pana de vultur pe coama unui leu/
O crusta de sare sub unghia unui zeu..."
Sum,esse,fui-by me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulicoc spune:

18 ani si.....am pasit cu dreptul in noul capitol deschis in viata mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariana_D spune:

18 ani fara 2 saptamani ! Pacat ca persoana respectiva nu prea a pretuit "darul". Nu am ramas impreuna decat vreo luna dupa A fost mai bine asa ! Oricum acum sunt cu un barbat care ma pretuieste si ne iubim reciproc ! Nu regret ca nu a fost el, m-am obisnuit ca socoteala de acasa nu-i ca cea din targ. Asta a fost ! Tot raul spre bine !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RHYANNA spune:

la 17,5 ani nu regret nici o clipa,iubesc si acum la nebunie si sunt iubita de aceeasi persoana ,avem 2 printese impreuna si ne cunoastem de 17 ani

super,nu?

Mergi la inceput