mamici din Iasi

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Cristina la mine e clara treaba. Pe data de 17 iulie vin in Romania. Cel care imi ingreuneaza planurile e ca de fiecare data barbate-meu care o scalda in doua ape. Ori vine odata cu mine si pleaca mai repede, ori vine mai tarziu si o sa plecam amandoi. Oricum eu am rezervarile facute si nu le schimb nici cu ordin de la procuratura Cristina vin prin Frankfurt si apoi iau avionul pana in Munchen, asta ma ajuta sa intru mai repede in atmosfera! Dia insanatosire grabnica si sper sa vii la intalnirea din vara impreuna cu printzesa ta.

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SMART spune:

Fetelor de prin lume care aveti parintzi in Iasi, stitzi sa existe inafara de www.comenzi.com care sunt foarte buni si livreaza in zona , alte siteuri pe care le putem cumpara citeceva celor de acasa? Ma refer la lucrurile traditzionale de Pashte si cadourile pentru aniversari.

V-am pupat iesencelor,

FELICIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Dia multa,multa sanatate si sa-ti revii cit mai repede!

OAUUU inseamna ca "facem o intilneala superbestiala"in vara!!
Abia astept!

Cristina ce bunatate de tort ai facut?Mnea,mnea...

Roberta odihneste-te acum,fiindca dupa ce vine e cam greu!

Anna Maria ai gasit ceva frumos si mai ieftin?Poti incerca si la standuri in Alexandru cel Bun.Am auzit ca si acolo mai sint lucrusoare ieftine!

Aime,Lacri,unde ati disparut ?

Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineata! Azi am nevoie de suportul vostru moral, am o zi grea, merg la control si mai am o problemuta cu sotul meu care e programat la o operatie la maxilo. Asa ca, noaptea trecuta am dormit doar vreo trei ore, sunt in continuare ametita de somn si oboseala, dar pe baricade!
O zi maxima tuturor!!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata fetele!

am aparut si eu...
roberta tin pumnii ptr ambele problemute...o sa fie bine


aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Buna dimineata fetele!
E o dimineata superba in Iasi, cu mult soare si zarzari si corcodusi infloriti. Au aparut si toporasii prin gradinitele dintre blocuri si
e o adevarata zi de primavara(sa stiti ca nu va pacalesc, chiar daca e 1 aprilie).
Bine ai revenit Adi si asteptam venirea fetelor de peste mari si tari sa facem si noi o "intalneala pe cinste".
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

fetele, n-ar trebui inchis aici, ca am ajuns la fila 11...da' cine poate inchide?
si haideti la mamici de Iasi (2)!!!!!


aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

pana inchide cineva hai sa ne organizam noi. continuarea aici:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=24099


Un Paste Fericit!
Cristina

Mergi la inceput