mamici din Iasi

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Si mie mi s-a facut dor de Iasi! De Iasul meu....

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna dimineatza cu noaptea-n cap! Cum v-ati adaptat la schimbarea de ora? Eu dorm in papuci dar tot am intrat un pic sa va salut! Gata, la munca! O zi maxima!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

hihi..si eu la fel,dar mi-am facut o cafea care trezeste si mortii,asa incit mi-am revenit!
O zi usoara si fara ploaie!Vreaauuu si eu sa-mi termin curatenia....!

Cristina si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Buna dimineata Iasi!
Immmm,cafea ...nu mi-e pofta, ca nu mai beau de 2 saptamani, dar suna bine...
gata, la munci...si spor in ramura



aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

cafeluta sa traiascaaa!!! Neatza!
eu am o gramada de treaba azi, tb sa fac un tort si o praji pt sot, ca maine dau oparty cei care au avut luna asta ziua de nastere. Asa ca... la treaba!

O zi buna!

PS: apropo de ora, pe mine ma termina! si noi dormim in papuci, numai copiii zici ca sunt mici robotei ca n-au somn!

Un Paste Fericit!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Buna dimineata!
Eu sunt cu,capuccino!
Cris,vreau si io'tort(cu toate ca glicemia mea e crescuta...)!
Fetelor cu bb,voi de unde mai cumparati hainute,papucei,jucarii,fara sa dai o graza de bani?Si eu...ca...parca nu toate sunt scumpe,dar poate mai stiti voi vreun locusor...ca ne trebuie papucei,un costumas de primavara,etc.

Teodoreiin 20 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Anna Maria, incearca in Siraj, sotul meu a cumparat cadouri pentru finutul nostru pentru Paste, hainute si papucei de m-am topit, la aceeasi calitate ca in multe magazine din oras si la preturi derizorii- salopeta blugi 150.000, maletutza cu maimutoi colorati 50.000 etc... Eu nu am cum sa ajung ca lucrez exact cat e programul acolo, dar cred ca merita!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Buna Dimineatza!! Iar sunt matinala! Ce-i cu vremea asta, oare, isi face de cap? Mi-e somn non-stop, aseara m-am culcat la ora 7 si m-am trezit dimineata la 6, nauca de cap... Asa ca...o cafea sa trezim si vecinii!
O zi buna!

Roberta + BeBe scump din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Dragele mele iesence...am revenit!
Sant acasa de trei zile dar abia acum pot sta putin la calculator.Ma bucur ca va gasesc pe prima pagina,mai multe nu mai spun ca am ametit deja.
Mai intru mai tarziu...Pa!

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

dia, refacere usoara si te asteptam cu vesti bune! adica sa ne spui ca gata, ti-a trecut orice durere si esti fit!

fetele, tocmai am fost la dr. pt vaccinul lui Patrick si ne-a facut progr. pt urmatorul vaccin pe 29 iunie. Mai devreme nu se poate ca tb sa se respecte o anumita per. intre cele doua. Asa ca la inceputului lui iulie venim si noi in Iasi. Am anuntat poate mai sunt si alte iesence prin lume si poate ne vedem. raluca, la voi cum arata planurile?
Imi cer scuze, mai era cineva.... cineeee???

PS: am uitat sa ma laud ca am un copil perfect, fix in grafic:) chiar si pt faptul ca s-a suparat pe nea dr. cand i-a facut injectie a primit puncte, ca doar n-o sa stea sa nu zica nimic:)

Un Paste Fericit!
Cristina

Mergi la inceput