stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Tzuc,toate ca toate,da' v-au priit chilotii rosii?

Ati lipsit la apelu' de la 12,tradatorilor!


Sarbatori Fericite,ani infloritori si vise implinite!!

Irina,Vevica-mica & margicu' din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

hihihi veve ne-au priit toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m34 spune:

Eu am devenit contagios de dependenta asta de DC, da' rau de tot: pe la miezul noptii a venit un post (de pe contul meu) de la Andreea si familia ei
Pe chat nu am apucat, pentru ca aveam musafiri de vaza si nu i-am putut lasa singuri nici o clipa, mai ales pe cea mai de vaza musafira



P.S.Am uitat sa va zic: am ars friptura de 2 ori in noaptea de Revelion !!! Cum de ce de doua ori ?! Pai o bucata de friptura are numai 2 parti, iar forumul asta e cam mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia grosman spune:

chiar e o problema serioasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Pana nu am citit acest subiect, ma gandeam ca e ceva cu mine - acum m-am linistit: e contagios si am luat ! Asta e !
Si sa nu uit: am aflat ca am dependenta de DC cand mi-a venit factura de la Romtelecom... brrrr, da tot nu ma pot abtine !!! Dar cine poate ?

DARAEL

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Cred ca ma pedepsiti ca nu am fost in noaptea de anul nou pe chat si ati facut ceva de imi arata intr-una azi ca sint zero persoane in sufagerie..Promit ca la anuuuuuuul......

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:


Am majoritatea simptomelor asa ca...este clar! DEPEMDENTA!
Dar nu vreau sa mai vindec...


Claudia si Cristi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

sunt dependenta de ! Astept cu foarte mare nerabdare sa-mi incep ziua de lucru, ba mai stau si peste program, dar nu prea mult, caci intarzi acasa, la Cristinuca.

Nina & Nina-Cristina (2 ani in ianuarie)
http://www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Imi_incep_viatza spune:

Ceva bizar azi...nu, inca nu sunt dependenta, dar ...da.....azi m-am panicat!!!!!!!!!Dupa ce am terminat pe-aici ce treburi mai erau, incerc sa intru pe site-ul desprecopii.com...hmmm..bizar...imi apare :nu este posibila prezentarea paginiiOk, zic eu, hai sa vedem care e problema..si da refresh, si da pe link-uri si verifica definitiile de retea...si uma si alta.....rezultatul :nimic!!!!!dar eu plina de draci......chestia e ca imi aminteam de o prezentare din pagina publicitara a unui carucior si chiar vroiam sa-l revad....si.....NIK-NIK-NIK!!!! De-abia dupa vreo 4 ore am reusit sa accesez site-ul....insa sentimentul asta de panica.......atunci cand am vazut ca nu reusesc......hmmmmmmm...nu, inca nu sunt dependenta :)))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Numele meu este Claudia si sunt dependenta de :))))))))))))))
Este un fffffff mare adevar!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput