stii ca esti dependent/a de Desprecopii cand ...

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

...cind alaptezi bebeul la sinul sting pina se inmoaie de-l arunci peste umar...iar sinul sting e tare ca nuca de cocos...si tot nu te induri sa pleci de pe forum...


http://community.webshots.com/user/gabrielc2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

vrioam sa spun sinul drept e tare.... ati inteles voi!


http://community.webshots.com/user/gabrielc2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Cand te certi cu ccc colegu' in masina ca merge ca broasca testoasa, tu abia asteptand sa ajungi acasa si sa intri pe forum.

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cera spune:

De o saptamana, de cand am intrat primata pe DC (bineinteles de la slujba), si dimineata si seara il bat pe sotzul la cap: vreau i-net acasa; nu am timp la serv. sa stau pe forum; daca-mi pui net acasa, ma las de fumat, ca doar n-o sa-mi pun calc. si in bucatarie, acolo unde sunt exilata daca vreau sa-mi consum viciu; da-mi adresa prietenului tau care s-a conectat prin cablu; o sa fiu cea mai buna sotzioara , daca pot sa intru pe DC si de acasa... E??

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

cera...


http://community.webshots.com/user/gabrielc2000

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Si eu sunt sigur dependenta de DC si il iubesc dar in august ma duc in Romania si am sa fac o cura de dezintoxicare timp de 2 saptamini,dupa care stiu,voi veni acasa si 2 saptamini voi sta continuu in Dc.

LindaG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irimell spune:

Cand ai ochii inrositi si simti zeci de intepaturi, ai senzatia ca iti ia capul foc , dar clipesti des, te freci putin la ochi si continui sa citesti de pe forum....

Sanatate si de toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am vazut ca nu prea s-a mai vb pe subiectul asta de ceva vreme, dar nu pot sa nu dau si eu un raspuns. Sunt noua, asa cum se vede din nr.de mesaje, dar cred ca dau semne de dependenta. Ce credeti daca va spun ca desi am descoperit DC de putin timp, pentru ca la serv. nu am timp sa intru pe net, iar pana acum, acasa aveam pe Romtelecom si nu puteam sta mult, acum, de cand am non stop am pus adresa DC la preferinte si numai azi, pana acum am intrat de 3 ori. Citesc toate paginile de la toate forumurile, incerc sa-mi dau si eu cu parerea, pe mama am stresat-o deja cu povestile de aici, iar sotului i-am spus sa mai luam un calculator ca sa nu ne mai certam pe el. Va iubesc deja, si ma bucur nespus ca v-am intalnit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

Elena si Ortansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Buna dragele mele!

Desi nr-ul meu de mesaje este redus..eu sunt o membra destul de veche a site-ului.
Este site-ul meu preferat!Am avut de curand licenta..nu am avut tot mereu calculator acasa, etc etc si deci nu am putut sa intru regulat!
Acum pot intra aproape zilnic..dar, totusi, nu trimit mesaje doar asa de dragul de a inainta in "grad"!
Nu mi-am facut prietene, din pacate!
Dar, v-am scris cate ceva de fiecare data cand a fost ceva interesant postat si nu pot spune ca v-am neglijat de tot!
Va iubesc pe toate..uneori ma si supar pe voi..asta se intampla atunci cand vad ca va certati..si atunci nici nu indraznesc sa intru in discutie sa imi dau si eu cu parerea din teama de a nu agita si mai tare spiritele..
Ma uit des la pozele voastre, traiesc adeseori aceleasi dileme ca si voi si sunt framantata de aceleasi intrebari ca si voi.
Nu sunt casatorita inca si nu am bebel..am doar un prieten cu care sunt impreuna de 2 ani si cateva luni, dar, citind mesajele voastre ma identific cu voi si dificutatile sau bucuriile voastre.
As vrea sa am ocazia sa va cunosc pe toate..sa va strang mana si sa va spun ca sunteti prietenele mele chiar daca voi probabil nici nu stiti ca exist!
Sa aveti grija de voi si de cei dragi voua. Multa sanatate la bebei!
Si sa continuati sa postati multe retete delicioase!
Eu voi fi intotdeauna pe aproape!

angie

Mergi la inceput